bugün

çiğ köfte yapabilen ellerinden.
boynu.
kulağı.
parmak uçları.
şüphesiz alnı ve elleridir. çünkü; en kutsal yerleridir.
elleri.
(bkz: g spot)
burunları sanardım değilmiş efendim. yanakları ve dudaklarıymış. elleri de tatlı olabiliyor eğer küçüklerse.
kesinlikle omuz. hatta kadınlar arada kendi omuzlarını öpmek gibi küçük sapıklıklar da yaparlar.
nefes alsın yeter.
(abazanov mode of)

boynudur. mis.
Tabıkı en tatlı yerı dudaklarıdır.
karnınızın çok aç olduğu zamanlarda yaptığı yemeği yedikten sonra, tatlı niyetine öpülen elleridir.
ayak baş parmağının tırnak kısmı. öyle demeyin beyler, insan sevince ne yapmaz.
bak hele bak!!
yok uyluk kemiğinin başıymış, yok serçe parmağının altıymış, yok orta kulağının sapıymış...
görende malikanesinin ısıtmalı açık havuzuna 31 tane revü kızını doldurup, içinde üç tane zeytin yüzen vokta-martini yudumluyor sanır...

ulen kör topal buldunuz da neresinden öpeceğiniz mi kusur kaldı!?
ilk öpülen yeri.
koltuk altı.
dudağı ve çenesinin arasında kalan bölge. alt dudağın sağ alt köşesi diye tabir ederim ben.
boynudur.

boyun hassastır, dudaklarınızın ısısını hisseder. nefes alış verişinizi hisseder.
boyun tahrik edicidir. bir o kadar da masumdur.

boyundur.
tatlı dilidir.
elinin üstüdür.
Kalça kemiği , götün sağ - sol tarafı ve tabiki boynu..
gelen hatuna geçen hatuna parmak pandik atan siken seven alt tarafı bi am yazmaya çekinen sözlük yazarları.
am, am, am, am am, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, amam, am, am, am .
kimse amı yazmamış.
terbiyeli sözlük yazarları sizi.
sabaha kadar klitoris. bunu hakkıyla ifa eden erkek aziz bir erkektir. erkektir.

ha illa bi sıralama olacaksa 2. sırada kulak arkası gelir. deneyin beyler, şu kardeşinize dua edeceksiniz.
göğüs uçlarıdır herhalde...........................................
Meme ucudur.
elleri ve saçlarıdır.