bugün

Orgazmdan sonraki 15 dakika.
Şüphesiz aşık olduğu andır.

Aşık olmayın bayanlar.
tamam dediğin halde ısrarla aynı şeyi söylemeye devam edip sizi fıttırttığı anlardan herhangi biridir.
Köpek ceken bir erkegin pesinden (sırf baglandigi icin) gittigi an .ki herzamn isi sonu sövmeyle biter .
Çişimin geldiği zamanlar diyebilirim * .
Şu başlığa entry düşündüğüm an.
türban takmaya karar verdiği an.
kesinlikle aşık olduğu andır.
asla yapmam diyeceği şeyleri yapabilir, yapar.

mesela birini tanıyorum. kendine sevdiği adamla konuşuyor hissi yaratmak için whatsapp grubu açtı önce. ismini adam daha önce telefonunda nasıl kayıtlıysa o yaptı grubun. fotoğrafına da onu koydu. ona yazıyor şimdi her gün. neler yaptığını, onu nasıl özlediğini falan. bi de diyor ki; ya yeni geldi bu fikir aklıma, daha önce düşünseydim keşke.
konuşma listesinde onu görünce mutlu oluyormuş falan.

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
Nihat doğandır.
Aşık olduğu zamandır. Hayatını birine adayacak kadar aptallaşır.
Milletin gazıyla sevdiği adama kötü davrandığı an. Sonra adam siktir olup gidince "ya ben nerede hata yapıyorum" diye ağlıyosunuz amk.
Aldatıldığını bilmediği, harala gürele emek vermeye devam ettiği an.
sandığı şeylerin aslında hiç de sandığı gibi olmadığını idrak ettiği ilk 10 saniye.
sonra geçiyor gidiyor.
işine geldiği zamandır.
Sözlüğe fotoğraf koyduğu yada koymaya ihtiyaç duyduğu andır.
Orgazm oldugu an.
Naked pic olayına girdiği an olabilir.
dünyanın en zeki insanı olarak kendini düşündüğü an.
Bir Tommy hilfiger mağazasına girildiğinde gözlemlenebilecek andır. Daha bir çok marka var aptallaşılabilecek ama sevdiklerim arasında ilk aklıma gelen bu oldu.

Sırf bu yüzden amerika'ya gitmemem lazım benim. Alışırım diye korkuyorum. Hiç değilse burada fiyatlar yüksek oluyor da bakıp çıkıyoruz. Döndükten sonra alışamam alamamaya. *