bugün

Kadınlar zaten ağlar nedene ihtiyaçları yok.
Genelde aldattığımı öğrendiklerinde gerçekleşen durumdur. Halbuki daha ilişkiye başlarken aldatma potansiyelim olduğunu belirtiyorum.
anlık olarak insanı üzen sonra geçen zevkli eylemdir. eski sevgilim aldattığımı öğrendiğinde herkesin içinde hüngür hüngür ağlamıştı, rezil etti bizi topluma. git evinde ağla ağlayacaksan. bu kadınları da anlamak imkansız, hep şov peşindeler.
bir de bir kadını ağdalatmak vardır.
Aglatin ki bize de is ciksin.

Saka saka. Ama insanlar birbirini guldurur, aglatir vb. Normal seyler bunlar bu kadar abartmaya gerek yok.
kolaydır. zor olan ağlatmamaktır.
bir kadın arkamdan ağladı mı bilmiyorum eğer ağlayan bir kadın var ise benim için hakkını helal etsin ama bir kadının arkasından çok ağladım ben. (bkz: anne)

kadınların erkeklere nazaran daha duygusal oldukları su götürmez bir gerçek olduğu için ota boka ağlamaları kuvvetle muhtemel. dolayısı ile duygusal bir film izlerken bi bardak su isteseniz bile ağlayabilirler. çok dikkatli olmak lazım.
kadınlar ağlar. ağlatılmaz. ağlar. hep ağlar. siz g.tünüzü yırtsanız da ağlayacağı varsa ağlar. kendisi ağlar, adam umursamaz daha çok ağlar. ilgi bekler, gösterirsin yine ağlar. göstermezsin yine ağlar. hep ağlar.

o yüzden çok da şeapmamak lazım.
duygu sömürüsüne maruz kalmaktır. ağlatmak demeden önce iş oraya nasıl gelmiş diye bir bakmak gerekir. ağlamasına sebep olacak durumları kadının kendisi yaratmış ise ağlamayı hak etmiştir.
bir insanı ağlatmakla arasında hiç bir fark yoktur.

kadınlar doğası gereği duygularına daha az hakimler.
bu onları çok duygusal yapmaz...
yerli yersiz ağlamalarının sebebi budur. hakimiyet azlığı...

güçlü kadınları can alıcı yapan da bu özelliktir, duygulara hükmeden kadınların daha cezbedici olmasının sebebi de budur.

ağlamak güzeldir.
kolaydır hem de çok kolay ama bir erkeği ağlatan kadın zülmediyordur.
Bence günahtır.
kadınlar çok güçlü varlıklar, kıymet vermedikleri için gözyaşı dökmezler.
kadınlar oto boka ağladığı için sorun değildir. zaten ağlamayı bir kalkan olarak kullanıyorlar. aynı çocuk bir şey isteyip alamayınca cırlaması gibi bu durum. küçükken bunları aileleri doğru düzgün edimsel koşullasa böyle olmazdı. ağlayınca bir şey değişmiyor ve gram da etkilenmiyorum.
bunlar edimsel koşullanma işte. ağlayınca ona istediğini vermeyin hatta ceza olarak onla konuşmayın zamanla ağlamayı bırakır. çünkü farklı bir koşullanma türü bu. kolay geçmez ama olsun.
Kolaydır. Kadınlar çabuk ağlarlar tıpkı çabuk yalan söylebildikleri gibi.
AğlAtma nedenine göre kimin haklı olduğu değişir. Ayrıca bir erkeği ağlatmak kadar da suçtur.
Kadının erkeğe olan aşkını gösterir, malum kendilerini sevene değil ağlatan adamlara koşuyorlar.
Bir erkeği ağlatmaktan daha kolaydır. Kadın ağlar, erkek önemsemez odun olur. Erkek önemser, kızgınlığını bırakır, ağlamak kadının silahı olur...
yalnızca bi kadını değil herhangi bi insanı ağlatmak büyük vicdansızlık ve şerefsizliktir. lakin hangi durum karşısında ağlatmak...
misal bana boynuzu çakan bi kızı değil ağlatmak sündürürüm azizim.
ibneliktir. Yapmayın lan.
Az evvel yaptığım. Yapmayın. Haksız değildim ama yine de yapmayın.
Senin de yeri gelecek birgün ağlayacağın gerçeğidir.
Eden bulur zira.
Hak etmişse ağlat ama eyvallah.
Hak edenlerde var şimdi.
gözünün tam önünde soğan doğramaktır..
beter olsun pislik..sözlüğün kalitesini düşürüyordu zaten..
Ayrılma kararı almıştım.yüze baktım.
Gözyaşları dudaklarını ıslatıyordu.hemen içimi bir pişmanlık kapladı.acaba fazla ileri mi gitmiştim.yanına sokulup elimi omuzuna koydum.ağlama dedim.
Öfkeden ağlıyorum dedi.sesimi çıkarmadan geri döndüm.
içi kemirendir. herhangi bir insanın üzüntüsüne ve göz yaşına sebep olmak kadar vicdansızlık olamaz.