bugün

Dunyanin en zor ve dahi en kulbasti isidir. Timsahin agzina kafa sokmak, zehirli yilanlarla dans etmek gibidir.
Sonucu hüsran olacak durumdur. Zira bir kadının çenesiyle başetmek neredeyse imkansızdır.
sonu ya karakolda yada mezarıkta bitecek olay. o yüzden tüm erkeklere ve kendini erkek hissedenlere sesleniyorum tartışmayın. hatta sallamayın. çünkü her halükarda erkek güç anlamında önde olduğu için suçlu bulunacaktır.
Hayvanlar tartışmaya girmez, kadını ya döver, ya da öldürür.
iyi insanlar da tartışmaya girmez, kırmamaya çalışır, en fazla küser.
haklı olsan da olmasan da göze alınacak bir halt değil, sessizce uzaklaş. sonucu belli çünkü...
kaybedileceği bilinen maça tam saha çıkmaktır. bile bile lades...
her an çirkefleşebilme ihtimali nedeniyle, haksız duruma düşebileceğiniz tartışmadır.
Tamamen tiyatral komedidir.
fil hafizali kadina karsi balik hafizali erkek
gidin bok cuvalina girin daha iyi.
ulan her seferinde diyorum "bu sefer kesin haklıyım." 5 dakika geçiyor kendimi özür dilerken buluyorum.
"tamam ama yaniiiiii" sen de suçunu kabul et... tamam ama yaniiiii ben naaptım şimdikk? gibi tamam ama yani'ye remix demolanacak türdendir.
(bkz: MAHALLE KAVGASI)
--spoiler--
ağzını cart diye yırtarım
--spoiler--
"kafanızın zikileceğini" göze almaktır.
bir kadınla tartışmaya girmek dünyanın en zor, işlerinden biri. isterseniz yüzde yüz haklı olun sizi bastırır. özellikle çenesi kuvvetliyse rezil olma ihtimaliniz bile var. deveyi hendekten atlatırsın bu kadına laf anlatamazsın. akılı başında erkek kadın takımıyla tartışmaya girmez. kadının, kızdığını gördüğü anda tamam hanımefendi siz haklısınız deyip konuyu erken, kapatmaya bakın. bu tip kadınlarla baş etmek çok zordur. bununla sadece kocası başa çıkar.
intihar girişimidir sağ çıkabilirsiniz ama asla hasarsız çıkamazsınız.
dünyanın en kaslı en güçlü çenesi kadınlarda olduğunu düşünürsek, bir kadınla tartışmak pek mantıklı gelmiyor.
taraflar eğitimli, bilgili ve medeni ise çok estetik ve erotik bir olaydır. tadından yenmez. her iki taraf'da aynı frekansta ise tartışma çok verimli geçer ve "karşı cinslerin oyunu" dediğimiz hadise burada vücut bulur. bir taraf odun ise veya bir taraf kezban ise çekilmez bir hal alır. dağarcığımda böyle birkaç tane kaliteli tartışma mevcuttur ve benim ruh dünyama güzellikler katmıştır...
Zordur. Bunu anneninizin bilmem kac saatlik konusmasini " sana soyleyecek birsey bulamiyorum" diye bitirdiginde anliyorsunuz.
extra anlayışlı ve kibar olmayı gerektirir. sabrınız sınırlıysa hiç girmeyin.
onları kendi silahı ile vurun. duygusal açıdan cevaplar verin.
boşa verilen çabadır. ağzınızla kuş bile tutsanız kadın daima haklıdır, ona göre.
Girileri hep okudum da ben neden erkeklerle tartışmalarımda hep mağlup oluyorum o zaman?

Kadın değil miyim ki acaba? Yooo aslında.
sonunun "tamam, sen haklısın" cümlesiyle biteceği bir diyalogtur.
bütün çıkışmalarına sessiz kalmak en güzel cevaptır kanımca.