bugün

aaaaa canim sen zayifladin mi ?
Hiç şaşırmıyor ya hep aynı şey, birini bul, en yakınını siktir et, sonra ayrıl en yakınına koş.

içine böyle orospuluk damarlarını çatlatırcasına oturacak cümle.
içten bir "kadınım".
Adını mıh gibi kazımışım aklıma.
Seni var ya yiyerim.
Sen benimsin ben seninim.
gözlerine bak seviyorsa sözcüklere gerek yokdur o anlar zaten .)
‘’Hani güzel bir günün sabahında güneşin ilk ışıkları yüzüne vurur, kendini iyi hissederek uyanırsın ya seninleyken yağmurlu bir günün sabahında bile ben böyle hissederek uyanıyorum.’’
hayatımın izdüşümü...
Kadınım.
ilik gibisin.

En azından benim raconumda.
Senden vazgecmicem. Vazgecilmez oldugunu hissettiren diger soz ve soz gruplari da oyledir.
Dünyada son kalan toprak parçası gibisin senin Uğruna verdiğim Savaşlar beni yormadı, yılmadım seni sevmeye seni anlamaya çünkü sen benim o toprak parçası için yaşama amacımsın
Zekana hayranım. Güzelliğine değil düşüncelerine yapılan her iltifat daha çekicidir, kadını daha azıtır, mutlu/sevindirik eder. Basit düşünüp sen kilo mu verdin? Ya da alnından öpüp helalimsin demek seçeneklerde yoktur.
düşünüyorum da hiç bir betimlemeye lüzum yok seni anlatmak için, zira, dil'in kendisi sensin.
seviş benimle.
"Prensesim"
Hangi kadın olduğuna göre değişir. Bugün karşılaştığım kız, kendisine "prensesim" diyen adamı "prenses" yapıp gezdirir valla.
Ömrümün virgülü. Akabinde senden önceki hayatıma bir virgül gibi geldin gel hayatıma nokta koy denmelidir. Ah ulan ah!
zayifladin mi sen?
görsel
(bkz: kadınım) demektir. "sahiplenmek, sevmek, korumak, kollamak" en anlamlısı en nihayetinde

Aşık oldugunuz insana söylenir sadece o ayrı bir mevzu..
Ayı.

Ben söyleyince, bayılmaları gerek. ispatı vareste.
kilo almışsın.
günaydınım nar çiceğim tatlı böceğim gibi şeyler. Kadından kadına değişir.
güncel Önemli Başlıklar