bugün

kendi kendini kaybettirmiştir o. hiçbir erkek bu kadar hızlı olamaz bu konuda.
yanında öküz gibi geğirerek.
" soruşturma kapsamında açığa alındım, her gece sabaha kadar TEM ekipleri evimi basıp beni alacaklar diye evham yapmaktan gözüme uyku girmiyor. Ama bu stresli dönemimde senin yanımda olman bana güç veriyor." diyerek.
Kötü kokmak,
görsel
Sen biraz kilo mu aldın ?
Duruma göre 10 saniye de sürmeyebilir *
Başka kadınlarla kıyaslayın. Net.
Yanında başka bir kadına bakman yeterli.
10 saniye uzun bile.
hep yanında olacağım. 18 harf, saniyede iki harf konuşarak 9 saniyede bile halledebilirsiniz.
Keşke kaybedeceğim bir kadın olsa.
kilo mu aldın sen?

- ya selin tamam bakarız yarın, selin değil benim adım pelin. haa öyle miydi ya?

saçın olmamış sanki ya. çeşitleri arttırılabilecek kaybedilişlerdir.
onu sevdiğinize inandırın. 2 saniyede inandırırsanız 2 saniyede kaybedersiniz.
Seni sevmiyorum sorun bende değil sende yanıma yakışmıyorsun anla bunu Demek. Çok gurur kırıcı oldu lan bu da. tövbe.
saygı gösterin, değer verin.!!!!
(bkz: boş cüzdan)
Öğrenip yetenek sizsinize katılcaksınız demi keratalar sizi...
Adını yanlış söyleyin. Puff. Bir bakmışsın yok olmuş.
Aldattım seni.
göz göze gelmem yeterli.
sandalet içine beyaz çorap giyerek.
Bu soruda anlam karmaşası yaşıyorum sihir olarak mı duygusal olarak mı? Duygusal ise sözüm var ben biricik eşimi 1 saniye bile olsa kaybetmek istemiyorum.
Sessizce kulağına yaklaşıp geğirerek.
Kızın yüzüne hızlıca balgam atın.

Teşekkürler.
Konsept gereği örneklemek gerekirse, "Sözlükte senden başka 9786458 kadınla daha arkadaşım ama sorun olmaz dimi? Sonuçta ben sosyal bir adamım." Bunu diyin ve kaç saniyede engelleniyorsunuz görün. *
Baska bir kadinla kavga etmesine neden olursan 2 saniye bile yeter.
hiç bir kadın 10 saniyede kaybedilmez. kayba giden yolların taşları erkenden döşenmeye başlanmış olduğundan son 10 saniye malumu ilamla geçer.