bugün

bir kadının 10 saniyede kaybetme yollarıdır.

şimdi başlığı açtım da sonra yazcam hikayemi. arz ederim.
siktir git dersin yapışkan çenebaz bir şey değilse 2 saniye bile sürmez.
zor olmayandır.

daha kısa sürede kaybetmişliğim var.
adamlardaki şansa bak on saniyede kaybediyorlar
ben benim hatunu 25 senedir kaybedemiyorum .
zaten artık umudu kestim .
askim bana 5000 dolar lazim verebilir misin diye sor 3 saniye dusunup ceker gider.
Alışveriş yapması için bir avm'ye sokarak.

Dedektörden geçtikten sonra telefonunu cebine atıp kafanı kaldırırsın ve o yoktur, 3. Kattaki bir mağazada kıyafet deniyordur.
kalbini kırarak.
türkçe bilmeyen sığırları ortaya çıkarmış bir başlıktır.

arkadaşlar "kaybetmek" olumsuzluktur, sanki kaybetmek olumlu bir eylemmiş gibi salak salak yazmayın lütfen.
10 saniye boyunca baska bir kadina bakarak.
Bazısının yanında arkadaşını s.kiyorsun gene de vazgeçmiyor...
ilk üç beş saniyede başınıza çıkarıp sonra siktir çekerseniz karşınızdakinde direk olarak bana ulaşamadığı için mundar muamelesi yapmaya başladı psikolojisi oluşuyor. Sonrasında 10 saniye içinde kaybedersiniz.
sen biraz kilo mu aldın diyerek !
aldattım diyin kız arkadaşınız biraz olsun omurgalı bir insansa zaten kaybedersiniz.
(bkz: erken boşalma)
futbol konuşarak.
henüz gelmemiş olması daha da kötüdür. ya gelirse ve sil baştan başlarsan diye korkarsın hep.

ya geçmişteki kişiler? bittiği anda "beni kim sevecek şimdi?" dedirtebilmiş kadınlar? onlar da sevilmeye değer değiller miydi? gitmese idi, değer idi. ayrılmak için bahane aramak yerine ayrılmak için sebep görememektir gerçek sevgi. telefondan söylemek yerine vedaya bile gelmemesi onun ürkekliği ve noksanlığıyla birlikte kusursuzluğunun yerle yeksanlığıdır. aşık olmak kadar aşık olunmayı da dibine kadar hak etsin benim sevdiğim insan istedim. lanet olsun bu kusursuzluğu aklıma ve kalbime yerleştirenlere. artık görebiliyorum çok şükür. birine dokunmadan, sarılmadan, öpmeden onu sev de yıllarca göreyim hadi! yapamazsın. sözümona sen enayi değilsin. vaktin ve yüzün kıymetli değil mi? bence susun ve kendinize benzettiğiniz kolayda adamlarla gömülün yerin dibine. onları hak ediyorsunuz. duygularınızın ve zihninizin dibi bomboş. birbirinizi kandırın.

bir insan düşünün o kadar gelmedi ki gelebilme ihtimalinden nefret ediyorum artık. yüzüme birkaç çizgi daha ekledim sadece ona üzülüyorum. başka bir şey değil. gelseydi en azından birkaç çizginin derinleşmesini engelleyecekti...

bulacağım ben dibine kadar sevdamı hak eden insanı. umudum var ve ben şu an çok iyiyim...
(bkz: yalan)
erkek kadın farketmez.
(bkz: öyle kadın mı olur mk)
beraber yürürken önünüzden geçen etekli kadına bakın. öyle böyle değil ama ayı gibi bakın allahın ayısı aklıma geldi yine sinirlendim.
hiç bir kadın 10 saniyede kaybedilmez, o kadın çok önceden kaybedilmiş olduğundan 10 saniyede sadece veda cümlesi duyulur.
-hayatım sen sanki kilo aldın gibi bu aralar?
-abv beni bir daha arama
yanında başka kadına bakın, 10 saniye bile sürmez.
Ayaklarımı da yıkar mısın aşkım?
Dürüst olun, samimi olun.
O zaman siktir olup gidiyorlar.
Seni seviyorum demeniz yeterlidir. Kalan 9 saniye de düşünme payı.