bugün

kadının fiyatının kilo boy ayırt edilmeden 10 ytl olmasıdır. evet saçma bir tanım, ancak başlık başa kalınca böyle oluyor.
(bkz: 11 vereyim kalsın)
(bkz: aga bunun bana geliş fiyatı bu zaten)

(bkz: valla kurtarmıyo)
- bana ne kadar deger biçersiniz?
+ milyarlarimi, evlerimi, varimi, yoğumu, herşeyimi...

- ya siz?
* 10 lira...
- ??
* sen asağı yukarı 50-55 kilo çekersin. eeee.. kaşarın kilosu da 20 kuruş filan. *
çaresizliğin fiyatıdır.
(bkz: alternatif cem uzan vaatleri)
paha biçilemez bir mücevhere, hayasızca biçilen ütopik değerdir.
kutsal varlık olan kadının düştüğü veya düşürüldüğü acı durum.
aydın germencik yolu üstünde bulunan kadınlarmış bunlar. ben diyenlerin yalancısıyım.
(#2954212) bu kadınlardan bir tanesiyle konuşmuştum şöyle dedi. lan evde gül gibi tertemiz kadınlarını benimle aldatıyorlar. pis, hastalıklı , çirkin benimle üstelik üste para veriyorlar.

eskiden hayat kadınlarıyla yatar, temiz aile kızlarıyla evlenirdik şimid temiz aile kızlarıyla evlenip, onları hayat kadınlarıyla aldatıyoruz. tolstoy
bahsedilen bozukluğun * kadın bedeninin karşılığı olmadığı kesindir. gerçi satın alacak paranın da icat edilecemeyeceği fikrindeyim. kadın ruhuna değer biçme işine gelirsek o ayrı bir tartışma konusudur. zira kadın bedenine bedel biçen zihinler asla anlayamaz.
10 ytl etmeyenlerde var sahiden. tutunmamak lazım böylelerine, düşersiniz...
5 adet biriktirip sonra, 50 ytl'lik banknota çevirebileceğiniz kadınların herbiri.
(bkz: 1 adet 20 ytllik 2 adet 15 ytllik kadın)
televizyon izlemeyen kadındır. şehrazat'tan haberi yoktur.
altı sıfır atınca nazarımda kıymeti azalmaz. kalça ve memeler tam olsunda.
prag´daki strip barlarin daha pahali olmasi durumunu akla getiren ekonomik sex kölesi olan kadinin bicilmis fiyati.
işçilikten çalıan kadındır.
kadınları aşağılamak için elinden geleni yapan bünyenin aptalca tespiti. aslında hiçbir şey söylenmemesi gerekir böyle insanlara ama...
(bkz: yazık)
eski kaşarın kilo fiyatıyla orantılı kadındır.
(bkz: 5 ytl ye kizi goturdum)
Atatürk'ün türk kadınına verdiği değeri bu kadar mı görüyorsunuz sorusunu akla getiren cümle.
saçma bir fiyat biçmedir.bir kadının 10 ytl olduğunu düşünen erkeklerden nefret etme sebeplerindendir.
bu para kuaför parası olabilir: aaa, buluşma öncesi ona güzel gözükmelidir.
bu para bir ruj parası olabilir, e tabi ki senin gibi erkeğe çekici görünmelidir.
bu para yeni bir takı parası olabilir, senin gibi erkeğe bakımlı görünmelidir.

nakit para cebe indirilip gerekli yere harcandıktan sonra da, yeni bir 10 ytl ye geçilirken, güler yüz ve hafif çatlak kahkahalar sayesinde erkeğe kadının kendisini geçtim, tırnağı bile verilmeksizin erkeklerin isyanını önleyecek şekilde uyutulmasına neden olan bir fiyatlamadır bu. ve bunu yapan kadınların ne kadar da akıllı olduğunun gösterimleridir sadece...
(bkz: oğlum bak heycanlandırmayın)
(bkz: uludag sozluk ten soguma nedenleri)
(bkz: bir erkeğin beş kuruş etmemesi)