bugün

kesinlikle konuşması,
hal ve hareketleri,
edepli giyinişi (açık olması sorun değil ama heryerini de sergilemesin bi zahmet),
kültürü,
okuduğu kitaplar,
bir de tabiki kendine yaptığı bakım.:)
gülüşü
bilgi ve görgüsü
dişleri
ayak ve elleri
kültürü.
Hayata bakis acisi, Sesi, zekasi, Jest ve mimikleri.
Doğal Kokusu kesinlikle cazibeli kılar.
Okuduğu kitaplar.
anatomisi.
tek ilgi alanı sosyal medya ve onun bunun dedikodusu olmayıp her konuda muhabbet edebilmesi.
bilgi sahibi olduğu konuda kendinden emin konuşması. kadın erkek herkesi karizmatik yapan durum bana göre.
90-60-90 bir beyin.
Kafa dengi olmasi.
matematiği ve türkçesi.
yapmacık olmayan kibarlığı, mütavaziliği, hanımefendi tavırlarıdır. ve bir o kadar da, hayatı size çekilir kılan gülümsemesidir.
kırmızı ruj.

not: hepinize yakışmiyor bilginize.
Zarafeti ve zekası. Eh zeka varsa mizah zaten vardır.
fiziksel özellikleri sadece kalça ve göğüs olarak düşünenler için görünüş, ses tonu, ten rengi, muhabbet, temizlik, bakım vb. olan detaylar. aslında fiziği dışında kalan detaylar mental gruba giriyor ama neyse.

benim için fiziği dışındaki en önemli detay, -drama queen- olmamasıdır. yani en küçük meselelerde bile ''ya her şey üzerime geliyor, neden hep ben'' diyerek yıkılmak yerine güçlü kalmaya çalışan ve hayatına müdahale edilmesine asla izin vermeyen yapıdaki kadınlar gayet çekicidir.
memesi. ha pardon ya, ımmmm memesi ya işte.
ciddiyeti.
bakımlı olması.
özgüven.
Şimdi sayarsam hepsini açıkta kalırım. O yüzden sikret.
Tavırları, kurduğu cümlelerin derinliği yani buna bağlı olarak zekası ve bana ne kadar karşı çıkabildiği...
Sorunsuz ve sıkıntısız solunum yapabilmesi.

Oyhş..
Erdemleri.
suratı ve zekasıdır.
Zekası, sesi, şakaları anlaması ve son olarak sevgiye ihtiyaç duyması. Evet son madde kadınlarda çekici duruyor.
Kendinden emin olması bana çekici geliyo. Bı de süzülen bakışlar .
kibar, zarif ve tam bir hanımefendi gibi olan tavırları, edasıdır.