bugün

ailelerin genellikle çocuğunu gaza getirmek için kullandıkları özne.

(bkz: o buldu sen halen uyuyon)
işin koyan tarafı da o muhteşem , idol çocuk* kötü bişey yaptığında ise ' elin çocuğundan bize ne ' denilmesidir.
her boku en iyi o yapar. ezer geçer hayatımızı siker komşunun çocuğu. bir an önce hayatımızdan çıkması lazım çünkü ezik büyüyoruz.
(bkz: ben o çocuğu boğarım)
kürek sapıyla kovalarım.
bizim eski komşumuzun çocuğudur.

hep onun gibi bir lise hayatı geçirmek, eğlenebilmek, hiçbir şeyi takmadan rahatça yaşayabilmek istemiştim ama olmadı be sözlük. öküz geldim öküz gidiyorum.
(bkz: ruşen amcanın oğlu sedat)
(bkz: komşu oğlu raşit)
(bkz: bir idol olarak orospunun çocuğu)*
(bkz: komşunun uyuz çocuğu)
sizden her anlamda eksik olsa bile annenizin bir şekilde bir artısını bulup gözünüze gözünüze soktuğu çocuk.
"bak bilmem kimin kızı bik bik bik, sen hala bik bik bik.."
Bugün resmi gazatede okudum, malum sebeplerden ötürü meslekten ihraç edilmiş. Birazdan annemi arayıp dalgamı geçecegim. 'Öyle orta okulda, lisede, ilçe birincisi, il birincisi olmakla iş bitmiyor, önemli olan terörist olmamak' diyeceğim.

Şimdi siktim seni Ruşen amcanın oğlu sedat.
Bizim komşu çocuğu benden daha beter olduğu için sorun yaşamıyorum. Allah herkese böyle salak komşu çocuğu versin.
Bizim apartmanda benle akran tek kişi ben olduğum için sorun yaşamıyorum.
idol olan bendim * ama kimse nefret etmezdi, sanırım, galiba, inşallah...
benim zira boyle bir problemim yok. kimsede bana komsunun oglu soyle boyle demedi. cünkü komsunun oglu benden daha beterdi. ben caliskandim lakin abartilmayacak sekilde. ayrica idol bendim.
idol olan sevilmez de bi bakımdan. Örnek gösterilir amaa içten içe fesatlanılır. Henüz karşılaştırıldığım bi komşu çocuğu olmadı. Sanırım o çocuk bendim.
Komşunun çocuğu benden salak olduğundan bir problem yok.
aslında bu bence ebeveyn denilen eziklerin kendi iç muhakemesi. şimdi o kıyasladığı çocuğu da belki de başkasıyla ailesi kıyaslıyordur. bunun nedeni ailenin kendi ezikliğini çocuk üzerinden gidermesi olabilir. sonuçta kendi bir baltaya sap olamamış fabrika işçisi babayla, doğurmak dışında bir işe yaramayan ev hanımını ele alalım. bunların hiçbir eğitim kariye belki yok varsa da ilkokul düzeyinde ve çocukları avukat, mühendis veya doktor olsun istiyorlar. şimdi bu kendi ezikliğini çocuk üzerinden giderme değil mi? hayır kendileri bi sik olamamış çocuklarına sürekli baskı yaparak bu açığı kapattırmaya çalışıyorlar. belki çocuğun tarihi eser kaçakçısı olup iyi bir yerlere gelecek, hayır illa senin o beyninin dar kalıplarına sıkışıp hayallerini gerçekleştirmeli? sonuçta o bir birey ve senin isteklerin değil onun istekleri daha önemli.
adam olun akıllı olun lan!
derin ve duygusal hisler beslenen çocuklardır.

görsel
(bkz: Ruşen amcanın oğlu sedat)
sopayı hak eden komşu çocuğudur. evet.
Annem tarafından benim aksime, Annesinin bir dediğini iki etmediği iddia edilerek örnek gösterilen, tenhada kıstırılıp dövülesi kanatsız melektir.