bugün

eğlenceli bir kişiliğe sahip olmasına ve bunu entrylerine yansıtmasına rağmen, sözlükteki yazarlarla kaynaşamamış olmasından dolayı, hep yalnız olan yazardır. zirvelerden bi haberdir, bi yazarı beraber doya doya çekiştiremez bile gönlünce.
(bkz: sözlük bana arkadas bul allahsız) *
Çok bekleyecek olan yazardır. Çünkü, sözlükte sonradan sevilme veya sonradan saygınlık kazanma gibi bir kavram yok. Ya girdiğin dakikadan itibaren sevilirsin yada hiç sevilmezsin.
çılgınlık yapmadıkça daha çok bekleyecek yazardır. ha diyorsa ki; bunlara gerek yok, ben zaten iyi bir yazarım; e o zaman benim eski entrylerimi okusun çalışsın, uğraşsın ve sonucunda kendine has okur kitlesi olan bir yazar olabilir.
(bkz: övünmek gibi olmasın)
farkedilse ne olacakmış diye sorulası yazardır.
bir gün farkedilmek isteyen yazardır. sevilmek ile farkedilmek arasındaki farkı farkedebilen yazarlar tarafından farkedilmeyi bekleyen yazardır.
insan tek başınayken erdemlidir.
hatalar iki kişiyken başlar.
cool takılmanın dayanılmaz hazı bir gün yazarlığada sirayet edecektir.
boş umutlar besleyen yazar olsa da;

(bkz: benim lan bu)

evet evet benim. yazarlık cevherimin bir gün fark edileceğine eminim. ama fark edilmek için saçma sapan başlıklar açmamaya da kararlıyım.

fark edin ve beni saçma başlıklar açmaya zorlamayın canlar.

ben de varım bu sözlükte.
yes mi?
evet.

anlayan el sallasın. ihihih.
atensiyon atensiyon tutamadim kacirdim is here.

kahve içelim mi ?
yok yok ağır gelir.
çay koyayım ?
kola koyayım kola.
malt içeceğine ne dersin ?
bira içeriz içeriz evet bira candır.
yok lan aslında şarap içelim romantik olur.
ya da viski koyayım ?
viski...
viski...
pul kolleksiyonumu görmek ister miydin ? ahah evet şöminenin başında. hey kaçma !
sadece, tesbitleri ve içerikleri konusunda entrylerinin değerlendirilmesini uman yazardır. *
sözlükte iyi vakit geçirebiliyorsa, içini dökebiliyorsa, birşeyleri ifade edebiliyorsa farkedilmesine ne gerek vardır diye sorduğum yazardır.
(bkz: bir zamanlar ben de takıyordum)
(bkz: ama hiçkimse beni takmıyordu)
güzel sözcüklerinizi kendinize zehir etmeyin, keyfinize bakın. *
fırsatları değerlendirmesini veya ona özel mesaj atan kişilerle nasıl konuşulacağını bilmeyen yazardır. zira tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.
(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
optimist yazardır.
3 senedir sadece okuyan ve son 1 aydır bu sözlüğe yazar olarak katılan biri için çokta umursanmayacak bir durumdur.
(bkz: benim lan bu)
(bkz: umut fakirin ekmeğidir).
(bkz: iyimser tosbağa)
(bkz: lan bak fark edip de oylamıyosanız)
keşfedilmediğini anladığı anda din ya da cinsel içerikli başlıklar açarak trolluk yapacak yazardır.
uzun süredir okuyucu konumundayken, daha fazla dayanamayıp yazarlığa yeni geçiş yapmış da olabilir.
(bkz: kendim)
"benim durumum farklı den farkedilirim" diyen varsa çıkışlarımız arka taraftadır.
bunu çok takıntı yaparsa, sırf farkedilmek uğruna sol framede çokça bulunan asker din cinsellik siyaset üzerine abuk subuk başlıklar açacak olan kişi.
fark edilmiyo olmanin zevkine varamamis yazardir.