bugün

sırf kemik iliğinden sperm yapıldı diye erkek nesli tükenmez. böyle bir mantıksal zorunluluk yok.

ayrıca tüm kadınların bu yöntemle çocuk sahibi olmayı isteyeceği iddiası hayli çocukça.
yazarın konuyu erkek neslinin tükenecek olmasından kadınların kararlarına karışan erkeklere bağlayışı mükemmel.

güzel yazı olmuş.

tanım : gerçek olandır. ama öyle kadınların erkek nesline ihtiyaç duymayıp erkek neslinin bundan dolayı yok olması pek gerçekçi gelmiyor.

(bkz: herkes bir gün ölecek)
ister istemez aklımdan: ben öldükten sonra ne olursa olsun. cümlesini geçirmiştir.
biz zaten tükendik. net.
Her gün en az bir kadın öldürülüyor. Bu gidişle kadınlar tükenecek. erkekler birbirine kerkinirken ölürse onu bilemem. O zaman da insan soyu tükenmiş olur zaten.
Benim sevgilim tükenmesin gerisi piiiiy ımrımda deyyil.

Mış province.
entrydeki açıklamayı bu sözlükte ilikten sperm üretmeyle birlikte erkek neslinin tükeneceğini ciddi ciddi iddia eden bazı feminazilere gönderme olarak kullandım.

arz ederim.

edit: gereksiz cümle çıkarma.
(ses:#6306)
Kadınlar daima türeyecek anlamına geliyor.
Peki ama kimle.??
insansı robotlar ve yapay rahim diyorum. anladınız olayı işte. kadınlar kendi kendilerine üreyeceklerse erkeklerin de böyle bir çözümü var.
(bkz: dünyadaki tüm erkekler ölse bir siz kalsaniz)
o zaman kim bu kadar insanı kontrol altında tutacak.
kadınlara, pasif agresif cumhuriyetinde mutluluklar diler, delikanlı gibi tükeniriz.
hangi erkek klonlanacak?
hep kız mı dünyaya gelecek?