bugün

gece saat 22'den sabah saat 5'e kadar 39 birayı bitiren insandır.

not: o nasıl bir bünyedir allahaşkına.
her yudumda bi bira içtim be abieh diyen insan.
-lan kamil bi adam çıkmış bir gecede 39 şişe bira içmiş ne göt var adamda görüyon mu?
+ai bırak onu allahını seversen içip götü kaybetmiş ama.bak bize ne güzel tamamen doğalız.zararımız yok kimseye.yeşili nasıl korur bu boş kafa onu bilmem ama.
artık ayık olmayan bir insan. bir sokak lambası yanına sızmıştır.
(bkz: recep tayyip erdoğan ideal müslümandır) başlığı açabilir.

şişede durduğu gibi durmuyor meret!
kafa güzel oldukça 3 er 5 er sayan insandır.
tuvalette uyuması gereken insandır.
ikide bir tuvalete giden insandır.
(bkz: dostum insan demişsin ama bu bildiğin fil)
(bkz: consume obey die)
gece gecee 100 tl yi çöpe atan insandır.
su gelir güldür güldür.
neresinden bakarsan bak, mal adamdır. sarhoş olacaksan hem zamanına hem uğraşına yazık. muhabbet için içiyorsan tuvalet deliğine yazık.
bu insana http://www.sosyalforum.ne...sts.asp?TID=4520&PN=1 adresindeki 9. soruyu okumasını öneririm.
başlık edit: bir gecede 39 bira içen hayvan
oturduğu yerden tuvalete hortum uzatmış şahsiyettir. zira zırt bırt işemesi gerekecektir. ama içtiğinde bir anormallik yoktur. öncesinde 2-3 duble boğma rakı içmişse, üstüne 39 birayı su niyetine içmiştir. *
muhtemelen o geceyi tuvalette geçirecek insandır.
her biri en kötü ihtimalle 33 cc dersek bu arkadaş en az 12 litreye yakın bira içmiş oluyor. şahsen bir insan metabolizmasının normal koşullarda hemde 7 saatlik bir dilimde bu kadar alkol alabileceğine ihtimal vermiyorum. muhtemelen ya yalandır ya abimiz havuz problemi çözme konusunda usta olup vücuduna bir delik açmıştır ve böylece boşaltıyordur ya da vücudu mideden ibaret olmakla birlikte etiklenecek bir beyni de yoktur.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: oha)
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım insandır ayrıca. gerçi bunu yapan insan ölür. hatta 39 biraya gelemeden ölür.

dip not: bu arada bu sözlük ne güzel lan dememe sebep olan insanüstü varlıktır. bu kişinin başlığındaki entrylere bakınca istemeden gülüyor insan.
bütün gün işeyecek olan insandır.
Bu tempoda giderse, ortalama ömrü 5 sene olan insan.
o kadar kısa bir saat diliminde acaba kaçıncı birada kalp krizinden giderim ya da mide fesatı geçiririm diye merak eden ama geceyi tuvalette geçiren hayvan...
40 bira içenden daha az sarhoş olan kişidir.
40. birayı içemez.
gerenksiz bi eylem hem nakit hem vakit hemde kafa kaybı...