bugün

saat
yüzük
piercing
küpe
buff bandana
bileklik
kol düğmesi.
Tesbih....
Sevgilimin sakalı

Diğerlerinin saati.
sakaldır bence.
+ kerata-tırnak makası-anahtarlık mı?
- hayır.
+ mercedes anahtarlığına sıkışmış isviçre frangı ?
- senin sorunun ne??
+ tamam be. o zaman göt cebindeki sarı kırmızı tarak?
- nihahayır. hadi ama biraz mantık!
+ çantasındaki el kremi mi?
- yoh artık...
+ üçgen vücut?
- höeaaytt yavaş! sekssuar demedik, aksesuar dedik. ak-se-su-ar.
+ aksesuar....
- evet canısı aksesuar.
+ aksesuaaaar. hııııııı ak-see-suu-aaar. akses...
- sıcaaaaak.
+ para mı yoksa?
- para gibi.
+yoksaaa...kredi kartı mı lan?
- hemde limitsiz -kalp-

(bkz: kredi kartı)
Doğal taşlı şekilli kallavi bir eskitme gümüş yüzük.

görsel
Olmazsa olmaz deniyor ya, sigara içiyorsa tabaka ve çakmak. Bu az içtiğini de gösterir. Hatta daha küçük ve az kapasiteli ama zarif tabakalar var.

Hangi aksesuarı kullanırsanız kullanın hem sizinle hem de görüntünüz ile uyumlu olsun. Uyumsuzluk bence az zeka göstergesi. Maddi durumumuz yok demeyin insan ortalama kıyafetler ile de uyumlu giyenebilir.

Benim mesela durumun öyle çok iyi değil. Her kıyafetle kullanılacak ayakkabım da var saatim de. Takım elbisenin altına converse giyen de var ama ben o kafada değilim.
Olmazsa olmaz diyorsunuz da sikerler.

Yıl olmuş 2018 bu saatten sonra saat niye takayım Amk cebimde telefon var. işte adı üzerinde aksesuar işe yaraması gerekmiyor süs olsun. Mantığınız maalesef bu. Ben kıçıma donu zorla giyen adamım rahatlık seviyemi siz düşünün. Bu şartlar altında salak salak saatmiş yüzükmüş ( bak bu söz nişan tarzı şeyler için takılabilir, sevdiğiniz düşük IQ lu şahıs zorla taktırabilir onu da anlarım) bileklikmiş takmanın alemi ne amk? Birde demişler zekayla alakalı, ulan elinize poşet verseler taşımak istemezsiniz ama salak salak bir sürü şeyi üzerinizde taşıyorsunuz. Ben de bunu anlamıyorum. Hayat sizin hayatınız benim karışma yetkim yok bunun da farkındayım ama salaksınız.
at avrat silah diycem de eski de kaldı.
saattir.
görsel
Seyyar taşınabilir nargile.
Sevgili.
benim için küpedir. küpesiz kendimi eksik hissediyorum.
Ağbicim tabiyki de (bkz: Seher Yıldızı Boxer) tartışmayalım istersen. (bkz: swh)
Tesbih altın saat çakı levye falan filan şaka şaka saat parfüm güneş gözlüğü falan.
kravat iğnesi, kol düğmesi ve saattir. bundan fazlasıda teferruattır.
küpe ve saat sanırım, zaman zaman da yüzük...
Saat arkadaşlar.
Saat yeterli amk..kol düğmesi de fena değil.. De kolye ne lan? Tesbih ne? Olmazsa olmaz aksesuara bak amk..

Yazarların kekoluk seviyesini gösteren başlık olmuş
SAAT .
ARABA ANAHTARI.
SiGARA.
TESBiH.
TELEFON.