bugün

dişin kafasına değdiği andır efenim.
ağladığı an.
uzun yıllar birlikte olduğun kızın senden istediklerini yapma aşamasındayken seni terkedip başkasıyla nişanlanmasıdır.
sevdiği kadının onu sevmediğini anladığı andır. kıyamadığım andır. **
boşaldığı andır... gerçekten kadınlar rahat bıraksın bir iki dakika o anda çok kötü oluyoruz lan, mala bağlıyoruz resmen...
Annesini kaybettiği an.

Geri kalan her şey için mastercard yeterlidir. Anne bambaşkadır.
Aşık olduğu kızın karşısında geçen her an dır.
Lanet olası intihar odası.
Dominik'in en çaresiz olduğu andır. intihar etmeyi isteyip, intihar sırasında kendini kusturmaya çalışmasıdır. O hiç sevmediği annesinin adını söylemesidir.
-uuuoooaaah yıııuuuaaaaahhh
+daha hızlı aşkım daha hızlı
-zorraaahhhh nuuuuuğğaaaahhh geliyoruuuğmm aşguummmm geliyoo..
*yat yat yat ahlak polisi!
-...
askerdeyken, sevdiceğin başkasına siktirip gittiğinin öğrenildiği an.
askerde geçirdiği süre.
cebinde parası olmadığı ve eşi çolu çocuğu hasta olduğu andır. rabbim kimseleri bu duruma düşürmesin inşallah.
bakire sevgilinin yatakta içime gir diye yalvarması durumudur. hayatımın en çaresiz anı buydu benim için. Sonuç mu yapmadım tabiki.
Banka hallenmişken penise kan pompalanması sonucunda , penisin şişmesi ve orada sıkışıp kalma olayı. Birde haberlere konu olmak var.
Yarıda kaldığı andır.
Terk edildikleri an.
mastürbasyon yaparken ağladığı andır.
Cebinde para olmadığı andır.

Düşün cebinde paran yok ve sevdiceğin seninle buluşmak istiyor, hadi üret üretebilirsen afilli bir bahane.
sevgilisi paran var mı diye sormadan benim karnım acıktı hadi şuraya girelim dediği an bir erkeğin en çaresiz olduğu andır. yemek yenir, cepte para yoktur hemen kankalar aranır para bulunmaya çalışılır.
kesinlikle yataga attigi hatunun penisini kucuk buldugu andir.
son sigarasını tersten yaktığı andır.

düzeltip içmeye çalışsan da daha kötü olur. işte hayatta bazen böyle*
Uykusunda götürürler adamı.
Sevgilisi/karısı her neyse... beni tatmin edemiyorsun dediği andır. Düşündüm bi an aynısı benim başıma gelse çok koyar lan.
arabasını sattığı andır.
Oğlunun istediği flütü alamadığı andır. Erkekliğin getirisi olarak koruma kabiliyetini kaybetmesi anlamina gelir.
Teşekkürler makina.