bugün

bir kilo pastırmayı tek başına yedikten 3 ya da 4 saat kadar sonra beyaz slip donu, terden sararmış atleti, parmak uçları delik çorapları ve mis gibi kokusuyla sevgilisinin dibine sokulup orda arka arkaya defalarca osururken burnunu karıştırıp sevgilisinin yüzüne geğirerek seni seviyorum dediği andır.*
rakip takımı 3 e 3 kontra atakta yakalamışken, en kritik pası no look pass yaparak en iyi noktaya attığı an ve pasın gittiği yerden o kadar emin olmak ki no look pass geçtikten sonra bile oraya bakmayarak ortaya noktaya yönelmek.
ben oturdummu bir büyük içerim deyip, ikinci bardaktan sonra sarhoş olduğu an.
özgüvenin hissedildiği anlar.
maaşını yeni çektiği andır. (bkz: paralı erkek)
gözlerinin içine bakıp tatlı tatlı gülümsediği ve ardından beklenmedik bir şekilde sarıldığı ya da öptüğü andır.
havuzdan çıktıktan sonra saçlarını savurarak dönüp sana baktığı o an....
takım elbiseler içinde sana doğru ilerleyip göz kırptığı o an...
harmandalı oynadığı an.
köpek balığından yüzerek kaçtığı an.
Erkeğin kadında seks yapma duygusunu arttırdığı an :"bir erkeğin en seksi olduğu an" ise:
-göğüs şeklinin tişörtünden belli olduğu an
-taş gibiyken dahi kadına asılmadığı an
-maddi değeri yüksek hediye aldığı an (maddiyata önem verenler için)
-yanında enfes bir kız varken mekana girdiği an
-yaz aylarının erkek kokusunun (bkz: feromon) etrafa dağılmasına izin verdiği an
-kadının adet öncesi azdığı an
denizin buz gibi sularından çıktığı andır.

(bkz: şahin k)
*
(bkz: an itibariyle) *
bana benzediği andır.
şefkat dolu olduğu andır.
sinirli olduğu andır.
çok içten olan ama edalı bir gülüş. ve tabi ki bağcıklı ayakkabılarıyla bacak bacak üstüne atış. hele bir de siyah çorabı gözüküyorsa o oturuşla offf. erirsin ama sesin bile çıkmaz. ya yanlış anlarsa bu masumca gözlemini.
bir erkek olacak. bir de abur olacak. erkek hayverip abura koyacak.
n'oldu?
erkeğin en seksi olduğu an, abura koyduğu an oldu.

aburrrrr...

edit: hep abur demek istedim dilli dudaklı bir ama.. bu iğrençliği doyasıya yaşamak istedim.. oh be!
bir erkeğin en büyük referansı yanındaki bayan olduğu düşünülürse; yanında harika bir bayan olması.
erkekler gözleriyle, kadınlar kulaklarıyla sever atasözünüde* göz önüne alırsak; etkileyici ve tok sesiyle, dikkat çekici ve akıcı konuşması yada büyük bir çevreye hitabı.
bir erkeğin koruyucu oluşu ve aynı zamanda güven verici temasların birleşmesi.

kaynak: neil strauss
yatağa girdiği an olabilir.
her erkegin kisisel seksiliginin doruguna ulastigi an, ozguveninin 100% oldugu anlardir. fakat milletin genel hali fena, 70% ve ustu diyelim buna biz.
(ayni sey kadinlar icin de gecerlidir, o basliga da ziplayayimdir.)
tecavuz edilen kadinin "daha sert" diye inledigi andir.
duştan çıkıp da karnını içeri çekip aynada kendini çırılçıplak izlediği an.
genelevde kiraladığı kadına çakarken, kafayı çevirip yan taraftaki aynadan kadının bacaklarının arasına inip kalkan dötüne baktığı an.
Sevdiği kişinin gözlerinin içine bakıp küçük bir gülümsemeyle 'Seni seviyorum' dediği andır.
Yandan pis bi gülüş attığı an'dır.Yada çok sinirli olduğu an..