bugün

Bunu mu demek istediniz:

(bkz: türk kızı)

Her kız bunu hayatında bir kere yapmıştır, ama sorsan hepsi bu kızı kınar. Çünkü ortamlarda "bu adamlar bizi sıktı, piç erkek eğlenceli geliyor" diyemezler.
(bkz: sen daha iyilerine layıksın) *
Kendi kötü olduğu için onu da kendine benzetmek istemiyor olabilir sözlük.
vicdanlı ve dürüst bir kız olabilir. hayallere kapılmasını, evlilik ayaklarına girmesini istemiyordur. hemen siktir eder.
iyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir. Çünkü kadınlar kötü erkeklere aşık olup,iyi erkeklerle dertleşirler.
Victor Hugo.
"sen daha iyilerine layıksın" Diyen kızdır. Niye bunu der anlamak da mümkün değil. Kendi çok iyiymiş gibi.
Böyle kızlar var, hatta bir tanesi çok yakın arkadaşım. Kızın kurduğu cümle hemen hemen şu "eğer ben biriyle sorunsuz bir aşk yaşarsam ve çıkarsak üç güne ayrılırım. Öyle hiç heyacanı olmuyor, imkansız erkeği isteyeceksin uğraşacaksın sürüneceksin..."

işin garibi bir senedir platonik sevdiği yakışıklı biriyle sevgili oldu, sıkıldığı için 1 hafta sonra ayrıldı.
Adı aleyna olan bencil bir kızdır.
Benimdir.yakışıklı Karakteri iyi, davranışı güzel 2 üniversite bitirmiş, para durumu gayet iyi, seviyor.. Niye mi terkettim? Rahat battı evet. Fazla iyiydi. Sonra kendimden şüphe edip barışmıştım. Tekrar ayrıldım. Olmuyor. Iyi adamlara aşık olamıyoruz.
vardır.kızlar aksiyon arar, heyecan müptelasıdırlar.pezevenk olmak bir ilişki için belli başlı koşullardandır.
kendisi o kadar iyi değildir çünkü.
o kadar sevmiyordur çünkü.
biz buna vicdan diyoruz.
ya da vicdansızlık...
ilişkiyi genelde ben seni haketmiyorum, sen daha iyilerine layıksın gibi cümlelerle bitiren kızdır.
çok iyi olduğundan değil az parası olduğundan da olabilir.
kız kötü hastasıdır.
çok ceviz kırmıştır sonrasında imana gelmiştir.
(bkz: Sen bana iki numara bol geldin aşkım ayrılmalıyız)
diyerek sebep gösterilmesi gereken durumdur.
ona göre deildir o erkek. o kadın gezmek tozmak eglenmek popiler kisilerle takılmak istiyordur. aslında hayatının yanlısını yapmìstır. yanlız bir sekilde ölümü bekleyen hayat sürdürecektir.
cok daha iyi bir erkek buldugunu zannetmistir. lastik yamasi gibi bunlar mubarek..
(bkz: kasli yakisikli zengin erkek) dürüst, sadık, efendi, elit vs vs. muazzam nitelikli adamın bu denli sıfatlarından sonra ulan ben kıllandım, bunun altından bir bok çıkar, iyisi mi ben kaçar taktiği uygulayarak gözü yaşlı arkasına bakmadan gitmesi gerektiğine inanan kızdır. **
+Daniel dayanamıyorum
-ne oldu hayatım
+ben bu ilişkiyi yürütemiyorum
-niye nesi var ilişkimizin
+sorun şu ki Daniel sen çok iyi birisin
-anlamadım
+ben seni hak etmiyorum
-ne alakası var
+benden daha iyilerine layıksın

klasik ayrılık bahanesi. Dünyanın en büyük yalanları listesinde ilk 5 garanti.
aşağılık kompleksi olan kızdır.
Bir olsada bunun için bıraksam.
Gerçek hayatta (bkz: iyiler her zaman kaybeder) kuralını işleten kızdır.
şayet karşımdaki kız bana böyle bir şey söylemeye kalkışsa bizzat ağzına vererek sustururum.
hakediyor.
Kaşardır.