bugün

Niye köpek edeyim adam etmeye çalışırım daha cok ama olmuyorlar:) içten gelen bir şey galiba
(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
bunu yazanın kadın olduğundan emin gibiyim.
kopek egitmeni yani orospu olmak. al sana tek adim.
(bkz: sırtlan taktikleri)
cok asik olun, asik edin askiniza.. sonra agzina sicin. tek adim iste 5 adima luzum yok.
erkek gerizekalı ise işe yarayacak adımlardır.
kesinlikle uygulanmaması gereken yontemlerdir. sonra niye turk erkekleri turk kizlarini begenmiyor. ulan bunu baska hangi millet yapar amk (bkz: kezban)
sürtük olmanız.
Saçma ötesi adımlardır. Bu bahsedilen adımları uyguladıysan ve terk etmediyse gerçekten sevmiştir ve sen de güzel olabilecek bir ilişkiyi mahvetmişsindir tebrikler.
kadın köpek gibi erkeği sevmez gene bir erkeğin kafasından çıkmış düşüncedir. kendini köpek gibi gördüyse .
bir erkeğin belanızı sikmesi için yapmanız gereken 5 adımla karıştırılmaması gereken konudur.
Sen benim misin ben senin miyim sorularını her seferinde çeşitli oyunlarla bilinçaltına yerleştirmektir. Bunun cevabını verebilmek için olumlu ya da olumsuz, hem kendine hem size istemese bile sizin olur. Nasıl kullanırsanız.
Ona küçük memeler verin.

Büyüğü olmadığı için söylüyorum, alayınız tahta gibi ahuaha..
zor'u oynayın,tabi iddialı iseniz yani güzelseniz, hem çirkin hem zor'u oynamayın aman Kezban derler sonra.
5 adıma gerek yoktur. 2 adım yeterlidir;
(bkz: sev ve terket)
siz çıldırmışsınız dediğim düşünceler silsilesi. bunları yaptığın bi adam sana köpek oluyosa onun da allah belasını versin. ne lan bu okurken kadın halimle daraldım.
(bkz: bir erkeği kendine bağlamanın yolları/#18966385)
Başkaların mutsuzluğu üzerinden mutluluk sağlamaya çalışmayın. Hayatınıza alacağınız ya da hayatına gireceğiniz kişi için de böyle yakıştırmalar yapmayın. Bacağınıza sıçtırtmayın.
Sus ve yala, demeniz yeterli.
tek adım var fakat bir parçayı sonsuz parçalara ayırabilmemiz mantığından gidip tek adımı 5 adım da yaparız tabi.
(bkz: seks)
Köpek yapmak mı?

Erkeğin, sahibin yapacaksın. Sevdiğine Köle olmak kadar zevklisi var mı...
*
göster ama elletme.
Köpeğim olsun ne demektir ya, nasıl bir aklın ürünüdür çözemedim. Aşk istiyorsunuz, sadakat istiyorsunuz ama adam sizin köpeğiniz olsun sürünsün. Beni sevsin, saysın deseniz anlarım ama köpeğim olsun! Çok tehlikeli sularda yüzen hemcinslerim var. Karşılıklı değer kavramı benimsenmiyor da, belli bir hiyerarşi oluşturuluyor. Biz sevgiliye eş diyoruz, köpek değil.
acı çektirin acı çektirmek için önce yüz verin arkadaşları ve sosyal hayatını bitirin.