bugün

kadın temayülü.
Bir erkekten en fazla hoşlanılır, arzu edilir ama aşık olunacağı sanmıyorum. Çok uzak bir kavram gibi geliyor.
Bunca yıllık ömrü hayatımda tatmadım bu duyguyu. Çünkü ihtimal vermedim. "Acaba bir erkeğe aşık olmak nasıl olur ki yaa" diye düşünmedim şu ana kadar. Şimdi düşündüm ve yok ikisini yan yana koyamadım.
Daha beteri varsa ey ulu tanrım sen esirge.
ulan tam yeri be.
görsel
Kuşkusuz daha önce hiç başıma gelmemiştir. Kadın varken neden erkeğe aşık olunur anlamam. Hepinizden nefret ediyorum.
görsel
Yapmayın
boş iştir. erkeklerden hayır gelmez kızlar ama benden size hayır gelebilir.
Doğrusu olursa neden olmasın dediğimdir.

Edit: smoken gel evlenelim yavrum ehe.
Doğru bir erkeğe aşık olmak ister kadınlar maalesef bunu yapamazlar nerde yanlış bir erkek varsa onu bulurlar.
Eğer yine bir erkek tarafından yapılan bir eylem ise kaygı vericidir.Zira piponun kollanması gerekir.
Top tüfek hareketler bunlar. Şobolobo lop lop lop.
Aşk varlığına bir türlü kendimi inandıramadığım şey ama başımızda esen bu meltemlerin de başka bir açıklaması olamaz cinsiyetinde sahiden bir önemi yoktur hem aşkta yakaladıysan peşini bırakma derim çünkü peşini bıraktım ben önce gururdan sonra onun nezlindede ben yok olduğumda sonra aşk da kayboldu gitti zaten zamanla ama tesadüfen her karşılaştığımda başa sarıyor o yüzden geç olmadan umursamadan diğerlerini sarıl sen ona.
Aşkın ve sevginin cinsiyeti yoktur.
sanırım çok ekstrem bir olay bu durum. hep erkekler mi aşık olur?
Asik olan kadinsa olagan erkekse sira disi oldugu dusunulen durumdur. Halbuki asik oldugunuz insanin kendisini secemediginiz gibi cinsiyetini de secemiyorsunuz. Ben de bilmiyordum bir erkege asik olabilecegimi ama ask romanlarinda tasvir edilen asklardan farksizdi yasadigim duygu. Sevgiyi ve baglanmayi bir kaliba sigdirmak mumkun degil. Siz istemeseniz de duygulariniza ket vuramiyorsunuz. bu sapiklik degil bir icgudu.
Bir kız için büyük hata.
nasıl oluyor anlamıyorum, bı kız nasıl erkeğe aşık olur ben kiz olsam lez olurdum heralde.
bokum gibi bir şeydir.
Nasıl oluyor anlamıyorum, bı kız nasıl erkeğe aşık olur ben kiz olsam lez olurdum heralde.
Aşkın kadını erkeği olmaz aşkı tadan acısına da sabredecek ki o herkese nasip olmaz. Aşktan anlamayanların lafı kıskançlıktandır. Aşık olan zaten bir şey yapamaz o hali yaşar pişer.
Bir erkeğin kadına aşık olması gibi gayet doğan bir şey.
Böylesine gereksiz canlılara aşık olmak mallıktır..
Karşılıklıysa dünyanın en güzel şeylerinden birisi,
Karşılıksızsa cehennemin dibini yaşatacak durum.
Belanizi bulmussunuz demek. Bir gün çekip gidince sevdiğiniz her şeyden uzak durmaya calisirsin. En sevdigin film, en sevdigin renk , en guzel yaptığın yemek hepsi sana guzel gunleri anlatir. Hafif bir gulumseme olusur yuzunde neden biliyormusun. O senden nefret eder ama sen aşıksındır. Nefret edemezsin. Kiyamazsin sen onun tirnagi kirilsa icin acir.
Olmayin asik filan benden demesi ölün ama aşik olmayın.
Açıldıktan sonraki 10 gün içinde;

-nerdesin aşkım? Gibi cümlelerle tüketilen durumun başlangıç zamanlarıdır. Zordur.

(bkz: Burdayım kirve)
aptalsın o zaman !