bugün

Gayette oluyor bence.
gerçek gibi gerçek. amaç seks arkadaşız diyenler seks yapmaya meyillidir.
Bağnaz da deseniz cahil de deseniz katildigim gerçektir ateş ile barut yanyana durmaz ondan sonra insanlar eşini aldatıyor o onun karısıyla o bunun bacısıyla sonra gelsin cinnet gelsin cinayet mazallah.
Bir türlü kabullenilmeyen gerçektir. Benim bir kızla arkadaş diyebileceğim bir seviyede bir ilişkim varsa 6 ay sonra evleniriz zaten. Bu arada sabah günaydın denmekten ibaret olan arkadaşlıkları kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın.
Benim öyle, hem en iyi arkadaşız, ikimizin de sevgilisi var ha ha.
net gerçektir.

erkek bir şey hisseder ve yanında olur, kızlar da kullanır.

kendinizi kandırmayın bir erkekle bir kadın arkadaş olamaz.

not: sevgili bulduktan sonra arkadaşım dediği erkekleri satan, onlarla görüşmeyi kesen kızlara da selam olsun. bu en büyük kanıtım zaten!
Erkek beta, kadın çirkin ise olur. Aksi takdirde mutlaka cinsel çekim olur bu iki cins arasında. Doğanın kanunu bu.
istisnalar hariç katıldığım önerme.

Bahane de hazır. (bkz: Sana karşı bir şeyler hissetmeye başladım)
Kimliğinde adı penis soyadı penisoğulları olan varlıkların kendi kendilerine yarattıkları bir gerçek. Konu üzerine daha fazla konuşmak istemiyorum zira verilebilecek düzinelerce ayar en başta kurduğum tek cümle içerisinde mevcuttur.
Valla oluyo kardeş -uçkuruna sahip çıkmayı becerirsen çok da güzel oluyo.
valla bütün iyi kadın arkadaşlarımla sonunda birlikte oldum. o yüzden cinsel çekim gereği normal olan ve olması gereken durumdur.
Sözde arkadaş olunsa da hemcinsinle kurduğun arkadaşlık bağı karşı cinste olmuyor.
Erkeğin ayrı, kadının ayrı amına koyim.adam güneşe dokunucam diyor sen hala ya erkek kadını sikerse diyon.sonra dolar 7 oldu, ya ne olacaadı amcık.
Bire bir kadın erkek arkadaşlığı evet yürümüyor ama bir erkek 2-3 kadının olduğu arkadaş grupları güzeldir. Üniversite, kurs gibi ortamlarda.
saçma bir tespittir. erkek ve kadın her türlü ortamda arkadaş olabilir.
samimiyet ve sınırlar korunduğu sürece olabilir. mümkündür ancak cıvıklık girerse tehlike de başlar.
erkek ve kadının bu ülkede arkadaş olması zor, birbirlerine tuhaf bakıyorlar bu iki tip. eğlenmeyi bilmiyorlar.
fuckbuddy sözcüğündeki "buddy" ingiliz lisanında arkadaş, dost anlamına gelmiyor mu?
Yalandır. Arkadaşını iyi seçmen lazım. Onca erkek arkadaşım var ama bi kız arkadaşımin yerini tutamaz.
katılmadığım, gerçeklere dayanmayan abazanların uydurduğu tespittir.
Arkadaş olamıyorlar gerçekten. Çünkü gerçekten arkadaş olarak düşündüğüm erkekler bir süre sonra bunu hoşlantıya çeviriyor.
Olur tabi olur ama hemcinsinle olduğun gibi olmaz. Mesafenin korunması lazım.
(bkz: acı gerçekler)
bir erkek ve bir kadın...belki arkadaşlar, belki değiller..
tasası kime düşerse düşşün.
Yobaz düşüncelere sahip kişinin açtığı bir başlık. Kafanıza sokayım ne diyim.