bugün

Buraya bunun romanını yazsanızda sonuna kadar okurum.
farklı durumlar olabilir.

erkek kızın bir hareketini görüp uzaklaşmış olabilir.
lan bu kız bana uymaz ya da bakmaz deyip uzaklaşmış olabilir.
senden hoşlanıp önüne gelenle fingirdeşmek istiyor olabilir.
amacı bel altı olduğu için senden karşılık alamayınca başka denizlere yelken açmış olabilir.
kızın hakkında kabullenemekte zorlanacağı bir gerçeği öğrenmiş ya da fark etmiştir.hazmetme süresince uzaklaşır.hazmedemezse gider.
Sikmiştir ve işi bitmiştir. Bu kadar basit.
Hoşlandığı diğer kızla yakınlaşma olmuştur.

Sizi bir ilişki kurmak için ya fazla yada eksik bulmuş olabilir. Herkes ilişkilerinde hoşlantıyı ön planda tutmuyor. Mantık, yaşam tarzı, hayata bakış açısı daha ön planda olabiliyor bazen. Belki de ayrı dünyaların insanı olduğunuzu düşünüp uzaklaşmış olabilir.
Karşılık bulamamıştır. Normal.
aşık olmaktan korkmuş olabilir. Erkekler aşktan korkar.
Çünkü kadınlar bunaltır, kadınlar beyin siker.
Tek kelime ile elde etmiştir. Tek kelime olmadı ama
abisi ile tanışmıştır. yada babası. yada annesi.
başkasından hoşlanmıştır anasına.

derin derin analiz kasmalık bi durum yok.
Meme ucunda kıl vardır.
hoşlandığı kız psikopatın teki çıkmıştır.
kız ondan hoşlanmıyorsa uzaklaşır.
kız kişisi hipster olup sakal bırakmıştır.
Kızın değişik tavırlara girişmesinden dolayı uzaklaşır.
hamamböcekleri Düz bir yolda giderken, önünde hiçbir engel olmamasına karşın aniden durur ve son sürat başka bir yöne koşmaya başlarlar. Hamamböceklerini anladığınız vakit, biz erkekleri de anlayacaksınız.
Kızın kalecisi vardır. iyi bir forvet değilse Boşa atak yapmanın anlamı yoktur. Kaleci kötüyse o ayrı.
böyle şeyleri genelde kızlar yapar.
iki kişi arasındaki güvenin son bulması diyerek cevap verilebilecek soru.
ya alacağını almıştır ya da alamayacağını anlamıştır.
Daha çok hoşlandığı bir kız bulmuştur. Oradan yüz bulamazsa gelir geri.
sıkılmıştır.

monotonluk bunaltmıştır.

kızla ilgisi bile yoktur olayın.

canı öyle istemiştir.
Fazla hoşlanmıyordur aslında. Yedek kadrosundaki daha kıdemli bir hatunla yakınlaşınca bu alt sıradaki hatundan uzaklaşmıştır.

He canım he kız soğutmuştur kendinden, bu devrin maymun iştahlı internet orospusu erkeklerine toz kondurmayın.
Kendimden şeapacak olursam. Belirli aralıklarla ve çeşitli nedenlerle yalnız kaldım. Dolayısı ile her ilişki ve birliktelikten sonra yaşanan bu yalnızlık durumu kronikleşmeye başladı. Tabi bi süre sonra buna alışıyosunuz. Tüm bunlardan sonra duygularıma karşılık veren bir kızcağaz çıkınca kendimi afallamış, ne yapacağını bilemez bir halde buluyorum ve istemeden de olsa uzaklaşmış oluyorum. Saygılar *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar