bugün

bir entrye defalarca eksi oy veren yazarın aksine, okuduğu ve beğendiği entrye defalarca "pekiyi,çok güzel" oyu veren, coştukça coşan, durdurulmasının mümkün olmadığı, çoşkun kişilikli yazardır.
insana "O defalarca iyi oy verilen entry,bakiyim nsaıl bişeymiş!" dedirten yazar.
boşa kürek çeken yazardır zira bir taneden sonra diğerleri pekte işe yaramamaktadır.
vicdanını rahatlatan yazardır. eskiden verdiği kötü oyların acısını çıkarmaya çalışıyordur bir nevi.*
entry iyileme mafyasına mensup yazar
beğenisini göstermek için neyapacağını bilemeyen, coşkulu bir şekilde pekiyi veren yazardır.
- kanka ya baksana bu entrye nasıl. (#xxxxxxx)
- hehe süper baba. basıyorum artıyı.
- eyvallah kanka.

diyaloğundan sonra yapması olasıdır.
okumuştur oyunu vermiştir altı ay sonra aynı entry'i tekrar okumuştur tekrar beğenmiştir önceden verdiği oyu unutmuş tekrar oylamıştır.
"oylamanız kaydedildi" yazısını görmeden geçmeyen yazardır. sadece çıkan "bi dakka..." uyarısından tatmin olmamaktadır.*
unutkan yazardır. daha önceden entryi artı oylamıştır. bir kez daha entryle karşılaştığında yine beğenir, yine artı oy verir. evhamlı yazar olması da muhtemeldir. "ben buna oy verdim mi, vermedim mi" ikilemine düşüp, entrynin altında beliren gülen surata bir kez daha tıklaması olasıdır. böylece beynindeki soru işaretlerinden kurtulmuş, vicdanını da rahatlatmıştır.* *
birden fazla kez oy butonuna basınca birden fazla oy verdiğini sanan, dalga geçilmemesi gereken, sözlük hakkında bilgi sahibi olamamış acınası insanlardır.
muhtemelen altıncı nesil, acemi, dünkü çaylak yazardır.
edit:dünkü çaylaktan kasıt yazarın kendisidir. bir başkası değil.
birazcık araştırmacı ruha sahip olsa " işte budur " kısmını farkedip krizine son verebilecek yazardır.
(bkz: lutesyumunsimgesi)