bugün

kendisi; "tamam eksi oy beğenmediğimiz entryler için var. e peki kardeşim, 1 kere kullandın o butonu, ne demeye 10 kere basıyorsun?" sorusunu sorduran yazardır.
formatı çözemiyen yazar haykırışıdır. bir entry'e binlerce oy versen bile sadece bir oy'un kullanılacağı aşikardır
anında uuser arkadaşlarına haber vererek "olm olumsuz oy ver lan şu entry'e" şeklinde yaptırımlar uygulayan,umarım allah belasını verir dediğim yazarlar **
(bkz: kabak tadı vermek)
işi gücü olmayan ve yaratıcı yazarların fikirlerine musallat olan ve olayı kişiselleştirmiş kıskanç yazardır
Kendini kaybetmiş densiz yazar.Kendisine merhamet göstermek ve "tamam çocuğum..istediğin gibi oyna!" demek gerekir.
bunu yapan yazar sozlugumuze konuslanmıs olan entry kötüleme mafyasının bir üyesidir,fakat sozlugumuzde yüzü ve asıl kimlgi degistirilmis olan onlarca polat alemdar vasfındaki yazar kardeslerimiz elbet birgün cökertecektir onları dedigim baslık *.
uyuz olduğu entrynin altında agzina sicayim butonu aramış mamafih bulamamış olan yazarın kusmasıdır.
hızını alamayıp işi abartan yazardır
kendi kendini tatmine çalışmak ve başarılı olamamak
cinayet işledikten sonra hırsını alamayıp, elindeki bıçağı cesede defalarca saplayan katilden bir farkı yoktur.
içine batan doğrulara verecek başka cevabı olmayan yazardır.

bir kaç tane böyle saplantılı hayranım var.
seri eksi oy verdiği yazardan zamanında ayar yemiş ve ayarını bir daha düzeltememiş yazardır.
silmemiz icin ısrar etmekte olan yazar.
-bu anam icin,
-bu babam icin,
-bu sevdicegim icin,
-buda benim icin.
(bkz: seri eksi oy veren ipne)
bildiğin "hasta".
(bkz: otomatiğe bağlamak)
cinnet geçiren veya getiren yazardır.
(bkz: vardir bir sebebi)
(bkz: ezik)
'ben ibneyim
ben ibneyim
ben yine ibneyim
ben hala ibneyim
ben hep ibneyim'

şeklinde kendini tekrar eden yazardır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
hırs yapmış yazardır. birde dördüncü nesil'e eksi oy veriyorsa değmeyin keyfine. *
(bkz: odunla dövülesi insanlar).