bugün

akp'nin türbanlı milletvekilinin hezeyanıdır.

"sen açma, açınca sapıtıyorsun" söylemine yakışır kişi.
Her sabah kendilerine has gafletlerine bürünmüş olarak "elhamdülillah bugün de şeriat gelmedi" şeklinde tanrısına şükredecek tıynetteki adamların yönlendirdiği kemalist-ulusalcı basının CHP milletvekili şafak payev'e dayandırmaktan öteye geçemeyerek yaptığı ibretlik dezenformasyondur. Kesinliği tartışılmakla birlikte akıllara kaba meali şu şekilde olan ayeti getirir: Ey iman edenler! Bir fasık sizlere haber getirdiğinde onun doğruluğunu araştırınız yoksa bir topluluğa istemeden kötülükte bulunur da pişman olursunuz. Fasıktan aldığınız haberde bile bunu yapmanız gerekirken kafirden alacağınız haberi ne yapmalı?
(bkz: türkiye nin yüzde on ikisi bunu istiyor)
'bir daha kirlenmeyeceğim' manasına gelmemektedir. özne, sadece başı açık olarak kirlenmeyeceğini belirtmiştir. yoksa başı açık ya da kapalı, kirlilikten şaşmamaktadır
erkeklerin de "bir daha örtülü, örtüsüz kadına bakarak onun cinselliğini düşünmeyeceğim" demesini gerektiren saçma söz.

kirlilik akıl ve ruh işidir. zihniyetin, tıynetin bozuksa örtünün kar etmediğini hala mı göremediniz?

ya bu zihniyetin peşinden gidenler?
(bkz: bizim kız hocadan kaçar başını kapatır kıçını açar) sözünü akla getirmiştir. kirlenirsen asprin var aq yıkarsın geçer.
böyle aşırı söylemlerden bütün taraflar kaçınsa ne iyi olacak. kimisini çatır çatır çatlattığını zannetmiş sözüm ona kezban.
kızım yukarıdan değil, aşağıdan yapıyorlar diyerek uyaracağım vekilin sözüdür.
yakın zamanda kirlilikten kastın "egzoz dumanı ve hava kirliliği" olduğunu da söyleyebilecek vekillerdir. saçları kokuyosa belki.
Ulan havvanın kafasında eşarp mı vardı ızdırabını siktiğim . Havva kirli mi o zaman ? Ulan laflarınızda azcık mantıklı olsun .
Traş beyandır. Arap sen içme...
ne idüğü belli nokta noktaların ufacık beyinleri ile düşünüp sarfettikleri laf kirliliği.

bunu diyene başı açık bir eşe, anneye, evlada, aileye sahip biri olarak benim de cevap verme ve hatta dava açma hakkım saklıdır.

bunu diyen orospu kadın...

google'a "hijab" yazarsan, senin gibi nicelerinin başı örtük bir şekilde neler yaptığını rahatça görebilirsin. bizler pek çok kirlenmiş başı örtülü insan tanıyoruz. sen de muhtemelen bunlardan birisin.

başı açık insan aydın insandır, kimsenin kirli yahut temiz olup olmadığı ile ilgilenmez, kimseye de "sen kirlisin" demez. en azından benim tanıdığım başı açık kadınlardan ben hiç kimse hakkında "o kirli, bu temiz" gibi ifadeler duymadım.

senin kocan da muhtemelen erken boşalıyordur. bamya kadar pipisi vardır. sen de sanırım o kafana taktığın şeyi, çantanda taşıdığın dildonu zaman zaman temizlemek için kullanıyorsun.

bizim başı açık kadınlarımızın böyle şeylere ihtiyaçları yok, onun için yanlarında bez taşımıyorlar.

sana iyi örtünmeler. koydum ananın amına. aeo...
(bkz: bir daha mastürbasyon yapmayacağım)
yaptı.
yani diyorki; " eskiden kirliydim, başımı örttüm temizlendim. "

çişimi yapıyorum popom kuru kalıyor. gibi bir şey mi lan bu ?
islam'da demokrasi olmaz diyenleri haklı çıkaran söylev. bir grup insan şunu iddia ediyor; "islamcılar demokrasiyi bir tren gibi görürler, istediği durakta biner istediği durakta inerler."

oluşan tutarsızkların sebebi de bencil ve egoist bakış açısı. bir islamcı ne zaman islamcı olmayan birinin hakkını savunmaya başlarsa, toplumsal kırılma o noktada başlayacak.

http://pik.fm/#!/5273740a...islamda-demokrasi-olur-mu
hemen olayı siyasi boyuta çekmemek lazım. belki uluorta şeyin başını açıp rezil olmamak istememiştir.şeyin başı,anlayın işte.
bir milletvekilinin söylememesi gereken söylem. cümlenin bu şekilde anlaşılacağını bilmiyor olamaz. düpedüz aşağılamadır. mecliste sorun örtüler değil zihinler. solda ve sağda kirli zihinler temizlenip hoşgörü sağlanmadıkça hiçbir sorun çözüm bulmayacaktır. kimse özgürlük geliyor diye sevinmesin.
hacca gitmiş ve hacdan dönüşte kapanmaya karar vermiş bir kadın tekrar başını açmak istemediğini belirtiyor ve bu sözleri kullanmıyor zaten.

'orada tertemiz oluyorsunuz tekrar başımız açarak günaha girmek istemiyorum'

bu kadın baş açmanın günah olduğunu düşünmese neden örtsün ha bebeler?
(bkz: kirlenmek güzeldir)
hacca gidip arındım ve örtündüm diyen birinin aslında arınmadığını gösteren beyanattır. talihsizdir.
akp ve zihniyetinden nefret eden birisi olarak söylüyorum ki olmayan ifadedir. ilgili kişi hacca gidip tertemiz olduğunu ve başını açma günahına bir daha girmeyeceğini söylüyor. akp ve zihniyetini eleştirmek için tonlarca şey bulabiliriz ancak bu olayla değil. daha gerçekçi eleştiriler için
(bkz: muharrem ince)
http://www.youtube.com/wa...cAOBLates&app=desktop
pisliği halı altına atıp şimdi temizlendi demek gibi bir şey sanırım.

bizim halımız da temiz halımızın altıda.
mekke şerıtın otelinin süitinde yapılan hac farizesinin akabinde ak-pak olmuş milletvekili söylemi.
n'olmuş lan kadın bunca sefer başı açık girmiş meclise, yetim hakkı yiyen, kadını her daim ikinci planda tutan, sokaklarda gencecik çocukların döverek öldürülmesine vesile olan, yolsuzlukları arşa varmış, yandaşı yalakayı dolar milyoneri yapmış bir partinin mebusu olmuş nihayetinde.
demişler ki bu'na; 'hadi siz dördünüz hacca gidin sonra kapanıp gelin meclise arkanızdayız.'

ehh... bir gün bir bakarsın arkana; kimse kalmamış! o zaman şimdiki savcıları da bulamazsın haa?.
(bkz: bir daha kaşımı açarak kanamayacağım)
kibir ve kin dolu bir cümle.
Sözlük trolleri var ya bi şey olamayan pelinsular fatihler bilgidavarlar vs onlar nasıl dikkat etmek için abes abes çıkışlar yapıyorlar işte mecliste de böyle bir çıkış yapan milletvekili sözü.

sen bilirsin bacım.