bugün

corn flakes.

dört aydır bakışıyoruz.
Koşu bandı. Toplam 3 kez kullandım sonra birine sende dursun dedim. Hala da onda. Dünya para vermiştim bi de.
Raspberry pi 2 aldıktan sonra iki led uygulaması yapıp bıraktım. Üniversiteye gittiğimde boş vakitlerimde uğraşırım belki.
Kutup ayısı kostümden hallice beyaz kürk mont. Ne kadar ucuza aldıysam artık Hollanda'dan Ankara'ya sadece bir bavulu kaplamıştı şerefsiz. Ve tabii ki o Zamanların yürüyüş bandı şimdinin askılığı.
(bkz: bokoma)
şarjlı tıraş makinesi.
uzaktan kumandalı helikopter. öyle duruyor köşede aylardır.
mezuniyet için aldığım deri elbise mezuniyette derimi giyilir lan.sonradan anladım giyilmez dolapta duruyor öylece.
direksiyon konsolu.
tarot destesi, belki müneccim falanımdır diye almıştım ama sallamaktan öteye geçemeyince koydum bi kenara.
Kadınlar için kıyafet ayakkabı çanta vs dir. Erkekler için böyle bir durum yoktur onlar ne lazımsa onu alır ve kullanırlar.
imac, macbook pro
(bkz: güneş gözlüğü)
nfc reader/writer. kent karti kopyalayacaktim. noldu o is ben de anlamadim. writer yatiyor hala kutusunda.
Büyü kitabı. Napıcam lan ben bunu. Neyse fazla kedi otu olan var mı
gitar. entry burada.
Playstation 4 almıştım.Oynamıyorum da duruyor kenarda.
Edit:Vay arkadaş yem atim dedim valla isteyen çıktı.
fake hesap.
t-shirt.
Söylicem ama gülme sözlük. Hani şu içine su koyup üfürüp kuş sesi çıkaran oyuncak var ya heh iste onu aldım duruyor öylece.
Tenis raketi. Epey de para vermistim. Sonra oynayacak adam bulamadim.
(bkz: slide yüzüğü)

görsel
Kondom. Bi anlık hevesti, paketi açamadan... Kaldı öyle.
kımızı kot, ulan üniversitedeyken arkadaşların çok yakıştı lan çoh iyi oldu alalalal demesi üzerine gaza gelip almıştım. 1 kere giydikten sonra ibneliğine beğendiklerini anladım birdaha hiç giymedim. bi ara şort yaptım oda adam gibi olmadı çok kısa oldu dahada kısaltıp boxer yapayım bari dedim oda çok rahatsız edici oldu, o kadar da para verdim çöpe atmaya kıyamadım anasını satayım gittim bornova sokağına köşeye bi yere bıraktım.
Yarrak.