bugün

protokolde kendisine sandalye geç gelince kameralar önünde trip yapan akpli.
Düşük değil eksilerde gezen profiliyle Başbakan karizmasından yoksun bakkal amca gibi bir Başbakan.
ENERJiSi düşük kişi. böyle adamlar normalde iş yerlerinde ya da ofislerde statü verilmez.
şöyle bi dönüp bakıyorum aynaya da, bu adam bile fazla la diyorum bize, dediğim yeni bakanbaşı. hayrını görün.
yuzune bakinca nedense aklima filmlerde oynayan kotu insan karakterleri geliyor. iblis gibi bir adam.
sosyal medyada dolaşan espiri oldukça yayılmış halde.

Cumhurbaşkanı, Binali Yıldırım'a "Seni Başbakan yapacağım, yanlış yapmak yok ha" diyor.

O'da "Binali dersen, binerim"; "inali dersen, inerim" diyor..
Siyaset olarak davutoğlundan daha ilerde bir figürdür kendisi.
Erzincan refaiyeli olarak ılımlı ve barışcıl bir dönem bekliyoruz kendisinden.
Hayırlı olsun.
devlet memurluğundan gelip armatörlüğe uzanan sülalenin babası.

herşey ido genel müdürü olmasıyla başladı.
Kendisi şahsım nezdinde en son yerel seçimlerdeki izmir mitinginde seslendiği kitleye "izmire hoş geldiniz" dediği ve epic fail e sebep olduğu an bitmiştir.
görsel
(bkz: Son başbakan)
Sonrası malüm.
Diğer tüm her şeyi bir kenara bırakıyorum da karısı ile dalga geçilmesi hoş değil.
otistik gibi voleybol oynayan, zeka belirtisine dair hiçbir şey içermeyen fıkralarla anımsadığım bir başbakanımsı.
sadece ksk la voleybol oynayışını biliyorum.
Şimdiden yıldırdı. Nasıl bir karizma yoksunluğu var adamın. Ülkemizi eşiyle birlikte temsil ettiğinde imajımız yerle bir olacak.
türkiye cumhuriyeti'nin ahmet davutoğlu (nam-ı diğer kukla)'dan sonra gelen yeni başbakanıdır.
(bkz: en zengin başbakan)
Ulan bu yutubu falan yasaklayan adam kim koydu la onu zirveye sozlugu de yasaklar şimdi.
https://www.youtube.com/w...nue=103&v=x_PJXkRywn4

daha düşük profillisi mezarda.
bizden biri.

görsel
görsel
görsel
cümle kuramayan şahıs.
akp sempatizanlarının övgüyle bahsettiği yeni başbakan. Ahmet Davutoğlu da akp'den başbakandı, o adamın suçu neydi? RTE nin her dedigine itaat etmemek! %90 itaat bile yetersiz, 100% olması şart. başbakanlık koltuğu bu kadar basit bir makam haline getirildi, Allah sonumuzu hayreylesin.

bos boş konuşacağınıza beyninizi kullanıp düşünün biraz.
mal varlığını ne zaman açıklayacağını merak ettiğimiz başbakan adayıdır. Hayır, şimdiden başlasın, mazbatayı alana kadar anca biter listeyi yapmak...