bugün

adamı kanser ettiniz tabii normal. sağlıklı düşünemiyo.
kafa iyice gitti kafa.
15inde maaşı yatacak aklı onda heralde.
normaldir. istanbul yansa sikinde bile olmayacak bir adamı belediye başkanı yapmaya çalışan kafayı çözemedim henüz.
videonun sonu: sictim siviyorum.
dinleyiciler: meeeeeeeee.
Olsun.
15 haziranda prova seçim yapalım sonra 23 haziranda bir daha yaparız.
Imamoglu 31 marttan sonra üst üste 17 defa kazanmıştı 2 kere daha kazanır maksat skor olsun.
15 de maaş yatıyor aklı oradadır.
ysk nın yenilenen seçimde 31 mart seçimlerindeki aynı müdürleri, sandık başkanlarını vs kullanacak olmasından bile mağdur olmuş adam için normaldir. emmi orada mağdur olan rakibindi. ysk bu kararı vererek "biz seçimleri keyfe keder hükümet istiyor diye yeniliyoruz" diyor. sana ne oluyor. seçim tarihini bile bilmemesinden daha normal ne var.
iyice kafayı yedi. Yazık vallahi.
o kendini hala başkan sanıyordur belki de . seçim gecesi ilan etmişti ya başkanlığını. birilerinin ona seçimin 23 haziran' da olacağını söylemesi şart.
erken seçim derseniz adamın aklı karışır tabi. bir hafta erkene almış kafasında.

allah'tan ne adayı olduğunu şaşırmamış. kendini hala izmir büyükşehir belediye başkan adayı ya da başbakan bile sanabilirdi.
akp'nin joker siyasetçisinin kafasının karışık olduğunu gösteren detay.

binali bey, 23 haziran seçimlerini erkene alıp 15 haziran'da yapmayı düşünüyor sanırım.
https://streamable.com/3kzt6

binali bey 23 haziran seçimleri hakkında konuşuyor, ama 15 haziran seçimleri diyor, bu esnada yanındaki akp'li ismet yılmaz, binali bey'in hatasını düzeltiyor, binali bey'de işi şakaya vuruyor.

hayır binali başkan, 15 haziran'da seçim yok.
seçimler 23 haziran'da.

15 haziran'da başka şey var.
karıştırdın.
15 haziran'da mokoko var.

ben yazmayayım şimdi ne olduğunu.