Benim önerim defne koltuk takımı, ücretsiz teslimat ve kurulum hem de.

Bu saatten sonra ben kazandım derse de odasına koyar. arkası yarıyor, yatak da oluyor üstelik.

görsel
binaliye üzülüyorum ben ya. hep o recep yüzünden bu halde. adam sempatik yoksa.
ama milletin yarısı terörist ilan edildiği için olan binaliye, haseki’ye oldu.
istanbul'da bir emlakçı dükkanı koltuğu.
Mihtar koltugu.

Adam tam bir loser. Girdigini kazanamayan, ancak yukaridan atanan, benim sezgimce de zaten istanbulda kazanmak falan da istemeyen bir adam. Siyasi arenadan cekilsin artik, ozellikle dun aksamki rezilliginden sonra.
(bkz: bürosit)
Sayın binali yıldırım ıstanbul büyükşehir belediye başkanı olmak için oy sayımlarını bekliyor ve sayımlar sona erince mazbatasını alıp görevine başlayacak. Artık darısı ankara nın başına. Bekle bizi istanbul.
Erzincan Belediye Başkanlığı diyeceğim ama kazanması garanti değil.Mhp kazandı o şehri.
(bkz: istanbul valiliği)
sağ taraftan cam kenarı bi koltuk...erzurum´a...
Şaka bir yana artık bıraksın. Gerek yok çünkü daha fazlasına.
Refahiye ilçesi kayı köyü kalkındırma ve dayanışma derneği başkanı.
apartman yönetimini kimse almak istmeiyor, yöneticiliği devredeyim dedim millet korkudan selam bile vermiyor. binali başkanım gel şu bizim apartmanın yönetimi al beni de kurtar.
sahip olduğu gemilerinden herhangi birinin koltuğuna oturacaktır.
resmin bütününü görmek gerekiyor. bu tip insanlar hiç bir zaman boşta kalmaz. bugün ülkeden kaçsa, gideceği 2 belki 3 tane ülkede hazır kurulu hayatları vardır. bizler gariban sevinci yaşıyoruz. bizler elimizdeki 3-5 kuruşun hesabını yapan zavallı milletiz.