bugün

zengin salaktır.
zengindir.
hem de bi de ogrenciyse tam salaktir.
migros money club kart indirimlerini falan takip ettiğinde bim'den daha karlı alışveriş yapma olasılığı yüksek salaktır.

kamikaze gibi indirim takip etmeden sadece bir şey lazım olduğunda gidip o anda alırsan kazık yemen normal , biraz ölücü olun amk.

(bkz: donanımhaber ölücüleri)
Cidden güldürür. Evet.
çünkü bim first ladymizin.
Alkol almayacaksa net gerizekalıdır.
Migrosla bim arasındaki fiat farkını hesap edecek kadar fakir olup herkesi salak diye nitelendirecek kadar zavallı olmak.
Bim alkol, kaliteli peynir vs satmıyor ki amk satsın bimden alalım herşeyi.
Salak değilim. Param çok, kuruş hesabı yapmıyorum.

Daha fazla çeşidi, daha fazla markayı bir arada buluyorum. Bütün alışverişimi tek bir yerden yapıp bitiriyorum. Aradığım şeyi bulma ihtimalim çok daha fazla, kafam rahat.
Salak diyerek siz Salak oluyorsunuz.
Bim'in domuz etli salamını düşününce fakir de olsam kendimi direkt Migros'a atarım.
Alkol alacaktır.
macro varken migrosa giden salak kadar güldürür.
Arada bir kaliteli şeyler almak isteyen kişi.
bim den alışveriş yapacak kadar zengin değilim. millet ucuz diye alıyor ama sağlık için ucuz diye 2. hatta 3. sınıf şeyler yiyemem.
migrostan alışveriş yapmıyorum ama migroslarda her çeşit şey bulunabiliyor. 5m migrosa gitmeyip bakkalın bir tık üstüne olan bim e giden de ne biliyim. bunlar hep fakirlikten.

tercihim bakkal recep abi güler yüz, hoş sohbet 37 tv sinden ayak üstü birşey seyretme keyfi, yanında para olmazsa cüzdanı unutursam hiç dert değil yazdırt hesaba ekmek ayırt, ayaklı haber ajansı ayriyetten mahallede ne olup bitiyor ve birçok ayrıcalık.
migros'un kıyas edileceği market bim, şok ya da 101 değildir; olsa olsa carrefour falandır..

ama kendi içerik ürünleri olarak kıyas edilirse zaten bim'in x marka margarini, yoğurdu, bakliyatı, süt ürünleri vs fason ürettirdiği mamulleri ile migros'un ( ve şok, ve a101) kendi benzer ürünleri birebir aynı fiyat.

ama söz konusu ürünleri yani atıyorum süzme peynir, zeytinyağı, kuruyemişçi illa yürüme mesafesi bir yerden alacaksanız şok marketler hem bim'in hem de 101'in eline verir bence.

ama marketlerin kendi marka ürünlerinde genel totalde hangisi iyidir derseniz; migros kral'dır, can'dır.

tabii bilindik, meşhur marka ürünler tüketicisi iseniz migros da muadillerinden (carrefour, ismar, yimpaş, makro vb.) epey tuzlu şimdi, iki dört.
10 liralık peynirin üreticisi de doğal olduğunu iddia ediyor, 25 liraya peynir üreten de.
Fabrikasyon olan doğal o-la-maz.

Süt ürünlerini gidin semt pazarlarindan, mandıralardan alın. Et ve et ürünlerini semt kasabindan. Abur cubur türevi şeyler her yerde aynı sayılır.