bugün

Gof gofff ve peripellaa.
inci zeytinleri *

iki kilosu 17 lira kilosu 8.5 lira, migros'ta 200 gram kokteyl zeytin 8 lira düşünün artık, yuppiii.
Soslu cips fıstık.
Peripella sadece bimde satılıyor ve çok güzel kaşıkla ye resmen. Birde bazen değişik tatlılar geliyor tam yemelik.
Yazildimi bilmiyorum ama kazandibi ve profiterol kesinlikle ilk 10 da yerini alır.
jucy karışık meyve nektarı ve bir bim markası olan jucy'nin diğer nektar çeşitleri. aynı ürün cappy yada tropicana olunca 3 tl, bimde 1.95 teşekkürler bim hem kaliteli hem ucuz.
hep fakir işi işim olmaz.
(bkz: migrosta satılan muhteşem ürünler)
Buono cikolata. Bademide gayet guzel.
Wall Star'mı Waff star'mı neyse cocostarın aynısı. Hatta tadı daha güzel.
bim kayseri mantısı. geçen aldık içinde kıyma falan hiç bişey yoktu. adamlar vegan işine de girmişler. veganlara duyrulur.
görsel

(bkz: kavala kurabiyesi).
(bkz: Sütlaç)

(bkz: Kazan Dibi).
artık eskisi gibi çok ürün yok bence, bir de fiyat olarak da eskisi gibi ucuz değil.
30 kuruşa satılan meyveli kekler. On tane falan alıp hepsini bir seferde yiyorum. Sonra Afrika kara kurbağası gibi uzanıp kalıyorum.

insan gibi değil Çoluğun çocuğun rızkını yer gibi yiyorum!
(bkz: tiramisu)
ekleri fena degil. fakirlerin tatli krizine bire bir.kendimden biliyorum
Bim piyasayi dengede tutuyor.Bim olmasa cok zikerlerdi milleti marketler.
son günlerde satılmaya başlanan trileçe...

anlamadığım şu: normal bir mekanda 9tl'ye satılırken bim'de niye 1.90tl'ye satılıyor?
(bkz: topitanem)
Waffle, değişik olanından.
süt mısırlı tombik cipsleri efsanedir.
şu 25 kuruşluk küçük hüpletmeliklerin büyüklüsü resmen. ama fazla abartmamak lazım suratta sivilcenin dibine vuruyor. bir de mide ağrısı yapar fazlası.
süt mısırlı tombik cipsleri efsanedir.
şu 25 kuruşluk küçük hüpletmeliklerin büyüklüsü resmen. ama fazla abartmamak lazım suratta sivilcenin dibine vuruyor. bir de mide ağrısı yapar fazlası.
Güzel bir ürün bulabilenlere hastayım.
Sanki bedava veriyorlar, hem para ödeyip hem kalitesiz beslenmeleriyle övünen insanları gördüğümüz başlık.
Lava marka dökme demir tava. 37 liraya piyasanın yarı fiyatına satışta şuan.
Kesinlikle topitanem.
güncel Önemli Başlıklar