bugün

bilyoner com un sayı saymayı bilmediği manasına gelir.
--spoiler--
fenerbahçe'nin Kurtuluş Savaşı'ndan beri halkın sempatisini kazanmasıyla bugüne kadar yakaladığı sportif başarıları ve duruşuyla türkiye'de en az 30milyon taraftarı olduğuna eminim.
--spoiler--

ironi böyle bir şey olmalı.. bilyoner'in en çok taraftar galatasaray'da demesini eleştirirken yukarıdaki yorumu yapmak ironiden başka bir şey değildir. Arkadaş fenerbahçe'nin 30 milyon taraftarı olduğundan eminmiş. sormazlar mı tek tek görüştün mü hepsi ile? binlerce üyesi olan bir siteyi eleştiriyorken, bireysel olarak böyle bir şey söylemek kendine güldürmekten başka bir şey değildir.

yine ayrıca;

--spoiler--
hatta dizilerin ve filmlerin başrol oyuncuları direk fenerbahçe'li olarak gösteriliyor.günümüzde bile bu devam etmektedir.avrupa yakası'nda fenerbahçe'li olan ata demirer buna bir örnek.kendisi aslında galatasaray lıdır.
--spoiler--

yani şu temadan yola çıkarak bir şeyleri kanıtmalamaya çalışmak bilmiyorum komik bile değil ki..*

ayrıca konu sadece bilyoner değil her yer de öyle. ne zaman kimin taraftarı daha çok anketi yapılsa galatasaray bir adım öne çıkıyor. ama tabii o anket sahiplerinin hepsi galatasaraylı ya... sen fenerbahçeli birey olarak herkesten daha iyisini biliyorsun. hem bak süper bir örnek çıkarıyorum: anket yapanların, patronların ve ona bağlı işçilerin hepsi galatasaraylı.. yani kim daha çokmuş?*

ercan saatçi'ye özenip sözlükte yazmayın lan.
Fenevbahçe taraftarının ne kadar sığ olduğunu tekrar kanıtlamış durum. Büyüklüğü kazanılan tek derbiye bağlayan zihniyet yani. Evet avrupa'da başarı kazanmak, uefa/süper kupasını müzene getirmek, on defalarca türkiye kupasını kazanmak beş para etmez. düşün yani süper lig'de kayserispor seninle oynayacağı maçı iple çekiyormuş olum.. uefa kupası nedir ki? avrupa'da başarı kazansan ki nolacak teeee? Kayseri diyorum, sivas diyorum olum kendine gel bak. evet kayserispor'un iple çektiği maçta 4 attığı hiç birimiz zaten bilmiyoruz. **
(bkz: orhan pamuk turkcesiyle baslik acmak)
en güvenilir anket kaynağı olarak kendi zihnim.
bilyoner hariç bir çok firma bu anketi yapmıştır ve hepsinde de galatasaray gs değil fenevbahçe dendiğinde sığlık olduğuna göre aynı saygıyı beklemek hakkımdır. fenerbahçenin 30 milyon taraftarı var deniyor. topla çıkar böl çarp türkiye dışında olanlarla birlikte olabilir ama aynı oranda galatasarayın da vardır.
fazla taraftar olup olmaması da pek bir önem teşkil etmiyor.
müzene git kupaları kıyasla kafi.
sadece bilyoner.com'da değil, yapılan tüm anketlerde elde edilen sonuçtur bu. tabi çekemeyen, bok atmaya çalışan kuşlar olacaktır. yapsınlar. onlara güleriz biz.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/3838.php
aslina bakilirsa en cok taraftarin kendilerinde oldugunu hayal edenlerin takinti yaptigi mesele de olabilir. ya o degil de;

(bkz: basligi basliktir diye tanimlamak)
Gel yavrum gell!... ayarları görüp anketten çıkarak ali sami yen'in doluluk oranı üzerine tezler üreten fenerbahçeliye gel.. 52 bin kişilik stadın derbiler haricinde 08-09 sezonunda full dolduğunu zanneden yavrucak gel diyeceğim ama acıyorum işte. az sonra ağlayacak çünkü.* Ayrıca bu anket sami yen'de maça giden 18 bin kişi üzerinde mi yapılmış lan? Yok değilse, hangi akıl mantık sami yen in doluluk oranı örnek veriliyor? Bir sürü ayar yedim yazacak bir şeyim kalmadı diyemeyip sıçıp sıvazlamak böyle bir şey olmalı. Ayrıca bizim çekirdek seyircimiz çok yok be yavrucak. Avrupalılar boşuna ali sami yen için "cehennem" demiyorlar hani.
bilyoner.com'un kimsenin bir tarafında olmayan önermesidir. çin'de ortalama bir takımın muhtemelen türkiye nüfusu kadar taraftarı vardır. peki bu bir başarı göstergesi mi? hayır... sportif başarı göstergesinin kazanılan kupalar olduğu konusunda hemfikir olunduğu varsayılırsa galatasaray'ın hiç işine yaramayacak bir önermedir bu... yani aslında her kupada eline eline verilen fenerbahçe'nin daha çok işine yarar böyle şeyler...*
(bkz: bilyoner com un üye sayısının on milyona düşmesi)