bugün

türk gençlerine istisnaen eklenen bir kaç kuralı da ben yazayım:
kural tg-1 : lan tırt herifler. zannetmeyin ki farketmiyorum korsan windows kullandığınızı. merak etmeyin gümletmiycem sizi, rahat rahat kullanın, maksat windowsu iyice belleyin.
kural tg-2 : amma meraklı çocuklarsınız be, bozup bozup duruyorsunuz güzelim windowsu. yahu ben bile bu kadar kurcalamadım, ne explorer kaldı ne de media player. az kalsın yollamıycaktım vistayı da, hadi yine iyisiniz. size değer veriyorum.
kural tg-3 : geçen tayyible buluştuk istanbulda, dert yanıyo bana, çok dalga buluyormuşsunuz nette tayyiple. tayyibi üzmeyin, bozuşuruz.
kural tg-4 : vistasız ev kalmasın, aldığınız korsan cdleri elden ele dolaştırın. şunu bilin ki vistası olanlar gururla hava atabilirler, çalıştıramayanlar da teknoloji fakiridir.
"pencereleri * açık bırakmayın, cereyan yapar. ekran koruyucu filan bir şeyler yapın işte" şeklindeki öğütlerdir.
benim sayemde fikirlerinizi beyan ettiğiniz bu ortamda tek başına bir şeyler yaratan insanlara saygı göstermeye başlayın artık çocuklar, öyle atıp tutmayın yok kapitalizm yok amerika diye. gerçekleri görmeye başlayın artık. yediğiniz kaba sıçmayın.
"günde 3 kere otsbir çekin gençler eki eki eki"(şerefsiz insan sımaylı var burada)

"çekirdek yemeyin fazla sivilce yapıyor olum"(ciddi takınan insan sımaylı var bi de)

"hep maykrosoft alın süper böyle çok güzel mekintoş bok gibi en güzel maykrosoft bence"(yavşak insan sımaylı burda da)
üniversiteyi bırakın, paranın peşine düşün.
evet benim sayemde fikirlerinizi beyan ediyorsunuz zira pencere formatını bulan apple camiasından öyle güzel çaldım ki fikirleri aklınız durdu. ben yazdım sözlüğü de hatta. kimse mac os kullanmıyor yeryüzünde hepiniz windoz kullanıp giriyorsunuz internete. yediğiniz kaba sıçmayın. ben sıçtım siz yapmayın. lünux da dandik zaten.
iyi demiş güzel deişte, üniversteyi bırakın gidin bi program yazın paraya para demeyin seymiş daha samimi olurmuş.