bugün

öğrencilerin imdadına yetişen, neredeyse anadolu'da üniversite okumuş her öğrencinin boğazından geçmiş çılgın bim ürünlerinden biridir. **
aklın yolu bim ilkesine uygun üretilmiş, bimin öğrenci güruhuna sunduğu ürünlerden biridir.
ismiyle müsemma yumurtadır.
kabuğu acayip ince olan yumurtalar. kesinlikle haşlanmak için uygun değiller. onun dışında lezzetliler ve diğer yumurtalarla aralarında az bir fiyat farkı var.

peşin edit: ben iki kere aldım, iki paketin de kabukları inceydi. belki bana denk geldi. yanlış olmasın.
Sabah kahvaltımın vazgeçilmez yumurtalarıdır.
bim'de satılan yumurta.
Ucuz olduğu kadar kaliteli ve lezzetli olduğunu düşündüğüm yumurtalar. Bir kere haşlarken asla çatlayıp patlamıyor kabuğu oldukça kalın tavukların kalsiyum eksikliği yaşamadığının dalaleti. Migrosun yumurtaları bile haşlarken dağılıyor. Hafiften bir köy yumurtası tadı da var sarısı kızıla çalıyor. Muhtemelen tabuklara yeşillik yediriyorlar yonca vs gibi. Kabuğunun kalınlığına da etki ediyor bu. Özetle bence piyasa da ki en kaliteli yumurtadır.
Sahurda kahvaltıda vazgeçilmez tat. Misss.
Burata gıtgıt tavuk var. Personel telefon açınca çok komik oluyor konuşması. Bu da öyle olmalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar