Onedrive hesabın ya da outlook hesabın patlamış oturumunu yeniden açmayı dene.
hizmetlerde ikincil oturum açma diye bir hizmet var o devre dışı olabilir. sanırım web hesabı gibi bir hizmet var oda otomatik olmalı.

görsel
kapatıp açabiliyorum. eğer; "açıl" dediğimde açılmazsa kardeşim gelip güç tuşuna basmam gerektiğini artık bunu öğrenecek kadar büyüdüğümü söylüyor. ama genelde kardeşim gelip açıyor.
anten çekmiyordur muhtemelen çatıya çıkıp bir düzelt derim.
Wf'ımda bir sorun olmadığı halde bilgisayar internete bağlanamıyorsa (üst üste şifre girerek yapılan denemeler bazen sonuç verip bazen vermiyorsa) sorunun kaynağı, çözümü nedir bilen varsa yardım eli uzatabilir mi.
Açmasını kapamasını bilen herkes hacker...
reset atmayı bilen yazarlardır.
buyur elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım.

açtım özel mesajı.
normal değil. anakarta girdiyse pc çöp olur.
Teknik bilgilerden anlayan yazarlardır. Varsa bi bana seslense. Evet.
Bir zamanlar epey bilgisayar tamir etmiştim.
buyur karşim, bir defasında monitor altı gömmeli kasaya kare disk takmışlığım oldu.
cmd den komut girip sert bir biçimde enter tuşuna abanan yazarlardır.
format at düzelir yada bir hard diski sök tak.

hayırlı forumlar.
Danışın efenim buyrunuz.
format at düzelir.
Acil olarak bir sey danisacagim yazarlardir.
ihtiyaç varsa özelden iletişime geçebilirler.
Üç kere selena de belki yardıma gelir.
lezlere yardım etmiyorum.
görsel
Başlığa girince hissettiğim.
babaannemin bile bilgisayarına format attığı dönemde bu tarz başlıklara yazan arkadaşları esefle kınıyorum.
anlarım..
bu konuda derdi olanlarla ilgilenirim de...
anlayacak bisi yok
kapat aç düzelir, olmazsa bide üstüne vur böyle pat pat.
komşuluk kültürünün var olduğu ve teknoloji ile yeni yeni tanışılmış dönemlerde komşularının karşılaştığı bilgisayar problemlerinde evlerine giderek çayını, kolasını, böreğini, kurabiyesini artık ev sahibi ne getirdi ise yiyen diğer taraftan da bilgisayardaki sorunu halletmeye çalışmış yazarlardır.