bugün

bilgisayar masası ile birlikte var olduğu hissine kapıldığım, konforlu olması sözlük formatı açısından önemli olan, genellikle yüksekliği ayarlanabilen koltuk.
günün dörtte üçünü bilgisayar başında geçiren birinin, poposunda kıl dönmesi olmasın diye tercih etmesi gereken, tabure veya sandalye gibi kalitesiz olmaması gereken koltuktur.
sırt yaslanan yerin bir kol yardımıyla ileri geri giden türleri de mevcuttur. eğer kolu bozulmuşsa yandınız demektir, ilk oturuşta düşmeniz an meselesidir.
her bilgisayar manyağının tahtıdır.
böyle geriye yaslarsın iyice, hafif sağa ya da sola yaslarsın kendini, eller de klavyede olunca sanırsın bilgisayar değil ferrari kullanıyorsun. öyle de şerefsizdir bu koltuk. tadından yinmez..
hem yayılıp daha fazla oturmamak için hem de ağrılara sebep olmaması için çok rahat olmaması gereken koltuk.
televizyon koltugu ile degistirilmesi gereken koltuktur. ben yaptim, iki metre arkamdaki yataga gitmeye useniyorum. yatir koltugu, al klavyeyi kucagina, oh mis..
bilgisayarın başında uzun süren oturma sonucunda üstünden kalkıldığında kötü koku yayabilecek genellikle halıyı kaydıran koltuk.
bir insanın bilgisayar/internet bağımlısı olmasıyla olmaması arasındaki ince çizgiyi bunların konforu belirlemektedir.
popomun kankası.
koltuk takımının tekli koltuğunu kullanmak.
puf koltuk.
38 tanesini eskitmem ve bir şekilde kırmam neticesinde

bildiğin oturma odasında kullanılan tek kişilik bir koltuk almamla rahata erdiğim mesele..
Kesinlikle bürosit tarzı, geriye yaylanabilen, yükseklik ayarlı(evet pahalı oluyor ama emin olun çok rahatlat) olmalıdır. hele ki pc başında uzun saatler geçirmek zorundaysanız.
http://www.hermanmiller.c...-chairs/aeron-chairs.html
http://www.apartmentthera...mfortable-seats-acc-95425

bunlarda iyidir.
bihter koltuğunun bütün halini kullanıyorum.
bir ayda 3 kere tekerini kırdım bir kere daha teker istersem üretim yapan firma koltuğu elimden alacak amk.
yeni aldım fakat , rahat edemiyorum pek, büyük geldi biraz sanki.

en güzelleri, ufak olanları valla.