bugün

modern karaborsacı.

bilet fiyatının %15 daha fazlasına çakar bileti, buna da "hizmet bedeli" der kendince.
şöyle bir şerefsiz firmadır:

"x eventi'nin biletleri henüz çıkmadı, mail listemize girin, bilet satışa çıkmadan 48 saat önce mail ile haber verelim" derler. kayıt olursunuz efenim bu mail listesine. önünüzdeki birkaç hafta boyunca mail gelmez, ve öylesine aklınıza gelir, "lan çıktı mı ki biletler?" diye, girersiniz sitelerine, ve o da ne, almak istediğiniz biletler geçen hafta çıkmış ve bitmiştir.

eğer başka bir bilet alımında da aynı şeyi yaparlarsa gidip ...eceğim hepsini teker teker. ama bu sefer şansa bırakmıyorum, saat başı açıyorum a.... k.....mun sitesini.
an itibariyle kilitlenme sinyalleri vermeye başladı bile. fenerbahçe galatasaray maçı var neden kilitlenmesin değil mi? bugüne bugün bir tiyatro oyunu bileti almak için kilitlendiğini gördük mü hayır? anca madonna'da kilitlensin, anca metallica'da kilitlensin, anca popülarite nerede orada kilitlensin.

edit: eksi oylayan sen madonna sever, sen hell yeah diye nara atan, sen bileğini kesseler kanı takımının renginde akan kullanıcı, doğruya doğru diyemediğin için sike sürülecek aklın yok bence.
Onlarca şirketin internet sitesinden alışveriş yapmamın ardından alışveriş yaptığım en üçkağıtçı,fırsatçı,ilkel şirket . Günün hangi anı olursa olsun alışveriş yaparken belli bir süre verirler 5 dakika gibi . Bu süre içinde alışverişinizi yapmazsanız işleme tekrar başlarsınız . Fakat o da ne ! Ne kadar hızlı okuyor olsanız da sözleşmeyi okumak için verilen süre size yetmez .

site de sürekli hata verdiği için sözleşmeyi siktiredip alışverişi tamamlamaya çalışırsınız . alışveriş tamamlandığında öğrenirsiniz ki sitenin kuryesi sadece ankara ve istanbul için çalışıyor ve sizin bulunduğunuz ilde şube yok . Neyse , konser mekanından teslim alırım diye düşünürsünüz .

yine de içinize kurt düşer müşteri temsilcisini arayıp durum ile ilgili detaylı bilgi almak istersiniz . karşınızdaki ukala yardımcı olmaya kapalı müşteri temsilcisi size biletin sadece alışveriş yapılan kredi kartının sahibine kimlik ve kredi kartı ile beraber verilebilineceğini söyler . fakat kredi kartı sahibi olunmamakla beraber alışverişte kullandığınız , arkadaşınızın kredi kartıdır . defalarca kez arayıp zilyon tane çözüm önerirsiniz hepsine de dolaylı yoldan birer kulp bulunur .

bu moronu siktiret diyip web sitelerindeki müşteri hizmetleri bölümünden uzun detaylı bir mesaj yazarsınız . cevap yazmaya tenezzül etmezler . 55 lira bayıldığınız , favori grubunuz kreator un da içlerinde bulunduğu grupları en ön sıradan izleme olanağı veren soyut biletinizle kalır , söver,söver ve sadece söversiniz .

(bkz: amına koduklarım)
çalışanları fahri karaborsacı olan faşist kurum.
bugün binlerce kişinin ahını almış modern karaborsa şirketi.yaklaşık 15.000 bilet 10 dakikalık satışla nasıl bitti,kendileri hariç kimse inanamadı. kimse k.bakmasın gözümün önünde bir biletix çalışanı, parayı basan adama 30-40 tane bilet verdiyse yada istanbulda bilet bitti diyip el altından bilet satmaya devam ettiyse daha ben bu kurum için hiçbir şey demem , allaah belanızı versin demekten başka. karaborsa aleminde tarih yazdınız bugün tebrikler...

(bkz: illetix)
(bkz: 17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı)
internetten bilet alanı keriz yerine koyan şirkettir. Hem yer seçtirmiyorsun, seçtiğin bölümde en iyi yerler otomatik verilmektedir yalanını yazıp en kötü yeri otomatik veriyorsun (yan ve en arka) üstelik tüm bunlara ilaveten, alacağın biletin parasına göre artan 7,5 TL-8.5 TL hizmet bileti istiyorsun bilet başına... Bu şirket, kendi koyduğu koşullarla hala ülkede faaliyet gösterebiliyorsa, insanımızın salaklığı yüzündendir, başka bir açıklaması yok...
"hizmet bedeli" yanında bir de "işlem bedeli" koyarak müşteri yolan firmamsı. lan insansız çalışan sisteme hizmet bedeli koydun anlarım da işlem bedeli nedir ya? yok hadi olsun da neden bilet bedelinin %25 i gibi uçuk bir bedel oluyor?

ve dahası:

(#10012280)
açılmamak için direnen site...

saat 10:00 oldu bilet alacaz açılsana lan allahsız! *
insanı ayakta şeyapan şirket. fahiş fiyatlı biletleri herkesin malumu zaten onu geçtim, internet üzerinden almaya çalışınca işlem bedeli farkı koyuyor. hadi dedim madem o kadar koydunuz hepsi birden girmesin taksit taksit girsin bu sefer kol kadar vade farkı koydular. 2 bilet oldu sana 3 bilet fiyatına. alanı s.ksinler diyorum ben de.
kongre üyeleriyle birlikte legal karaborsacılık yapan bilet satış sitesi.

emeği geçen herkesin amına koyayım.
saat 10.00' da başlayacak olan 27 nisan 2008 galatasaray fenerbahce maci bilet satışları nedeniyle yaklaşık 3 saat 10 dakikadır girilemeyen, insanı günaha sokan dandik site. muhtemelen yakın bir zaman içinde siteye girebileceğiz fakat belki hiç bilet kalmamış yada istediğimiz yerden kalmamış olacak. burdan yetkililerine çok teşşekkür ediyor ve allah belanızı versin diyorum.
küfretmemek için kendimi zor tuttuğum site. hayır, yazılı olarak küfretmemek için.. yoksa diğer türlü biz yol katedeli çok oldu. hadi benim kombinem var, eşe dosta almaya çalışıyorum. yahu yazık değil mi millete? ya adam gibi yap, ya da elini eteğini çek.
Her biletten bindelik komisyonla köse olan firma.
yeni sitesinde aradığım hiç bir şeyi bulamıdığım sitedir. bi site bu kadar mı boktan yapılır aq.
güncel Önemli Başlıklar