bugün

Buradan güzel kavga çıkar ama ben karışmayacağım.

Esmiyor hava çok sıcak pöff.
"Uludağ sözlük delilerle, gerizekalılarla, ruh hastalarıyla doludur."

Hüseyin Nihâl Atsız

Haklı bir isyan! Yazara hak verdim.
Millet nelerle uğraşıyor mk!
sslere baktım, gayet de küfür etmeden küfür etkisi yaratacak şekilde taşşak geçmiş efilla ile.

efilla sen kimsin aslanım?

2 günlük sözlük hayatınla kendini ne zannediyorsun ki?

buralardan kimler geldi kimler geçti, bak o şahıs hala burada.

bundan sonra bik bik ‘i gördüğünde önünü ilikle ayağa kalk.
iki yazarı da tanımam ama birisi eski birisi yeni yazar diye eskinin eteği öpülmez arkadaşım.
Hayatlarınız acaba nasıl da birileri yıllardır burada diye biat edin köpekler kafasına giriyorsunuz?
Şaka yapmış bilmem neymiş, yıllardır burada olan birisi birine bu kadar çirkin yaklaşıyorsa ben onun yazma yılını değil akıl yaşını sorgularım.
Sol framede sırf kadın diye varolan hiçbir yazardan haz etmiyorum açıkçası, bahsi geçen yazarlar da gözüme bu şekilde görünüyor ancak kimse kimseye böylesi hakaretlerde bulunamaz.
Savunduğunuz salaklığı öpeyim.
Sözlükte kıdemli diye -ki kıdem de bi bokumuza yaramıyor- ruhumuzu da satalım amk.
ben gibi bodoslama yazdığı için pek sevilmeyen yazar. insanlar birilerinin sevmesi için çaba göstermemeli yalama olmamalı neysen o olmalısın. ben realist biri olmamdan mütevellit 4 milyon para kaybettim geri dönüp bakmadım bile bu dünya yalamaların dünyasıdır. gerçekten çok yazık.
nickaltı diye bir yer var arkadaşlar. özel olarak bir yazar için başlık açmak formata aykırıdır..

sözlüğün de formatının da anasını bellediniz!

efilla şu yazdıklarına bakınca ben de senin erkek olduğuna emin oldum...
evladım sslerle aptallığını mı ispat etmeye çalışıyorsun anlamadım ki?

gayet sataşıp da cevabını almışsın, neden ağlıyorsun ki?

etek öpme iddiasıyla yazan arkadaş…

benim orada aslında başka demek istediklerim de var. bik bik için istediğini söyle ama format bilmezlik gibi bir suçlama yapamazsın. ama şu başlık bile format dışı, başlığı açanın yazdığı yazıların alayı format dışı, gelip de sataşamaz, hakkı yok.

kendisi ilgi çekmeye çalışan bir ergen edasıyla hareket ediyor, formatı hiçe sayıyor. ikisini yan yana koyduğum zaman birine sözlük kullanıcısı ötekine yazar diyorum ben.

bir de etek öpmek falan gibi saçma bir söz söylemişsin, baktığın zaman ben bik bik rumuzlu yazardan da eskiyim, bu mantığa göre onun benim eteğimi öpüyor olması gerekmez mi?

bik bik kelle fotoğrafı yükledi diye çaylak oldu, hala modlar tarafından korunuyor demek cidden zeka geriliğidir.
128 milyar nerede ?????

baktımda burası iyi prim yapmış.
Çok çakal çok.
Kız mı erkek mi la bu?

Eğer erkeksen beni bir daha oylama aga gay değilim.