Sadece son kez gormek istiyorum amacim yeniden baslamak degil.
Biz arkadasiz saniyordum da beni aramadin da nasilsin demedin de askerligi bitirdim insan hayirli olsun der de. Ya beni ertesi gun her yerden sildin allasen ne yazcam ben sana.
görsel o mesaj bu mesaj olabilir.
Sence marsta yaşam mümkünmüdür?
Seni özledim.
halen daha hayatınıza karışmaya çabaladığı mesajlarıdır.
"Aşkım nereye gidelim?"
Boş mesaj almıştım.
Bi şöyle durup dumur olmuştum. Bişe de dimi yok boş mesaj attım altını sen doldur diyor.
Boş mesaj nedir allah aşkına.
Yeni sevgilim nasıl, çok güzel değil mi? *
-Rüyamda seni gördüm.

+ (bkz: bsg)
Arkadaş kalmak istiyorum. Seni kaybetmek istemiyorum.
Büyük harflerle hakeder.swh
- nasılsın?
- seni çok özledim.
+ (bkz: bsg)
siktir git dedirtmez olmayan bacısına yaldır yaldır sövdürür.
beraber gittiğiniz kafeye arkadaşlarıyla gidince kafenin adını söyleyip sensiz gidince kötü oldum diye mesaj atar.
sen bence dünyanın en güzel kızısın. öyle adriana lima filan hep faso fiso. onların aldığı profesyonel bakımı alsan sen onları her türlü ezersin zaten. bi de çoğu estetikli. senin çok doğal bi güzelliğin var. makyajsız yan yana koyalım aradaki farkı çok net görebiliriz bence. faso fiso demesinden anlamalıydım. faso fiso ne ya. ciddi bir konuşma yapıyorsun başka laf mi bulamadın. yalancı pislik.
"Ben boşandım"

Tam da italya'ya gittiğim gün atmıştı bu mesajı. Arkadaş beni tren Garından almıştı, laflayarak como gölü yakınında bir kasabada geziyorduk. Sonra bir yere oturduk, annemden mesaj var mı diye Facebook'u açtım, pat bu mesaj. Yurtdışına gitmiş olmanın verdiği saçma bir neşe vardı üstümde ama eski sevgili kişisi bu mesajıyla o anın içine itinayla etmişti.

Yahu amacı ne bi anlasam? Müge Anlı mıyım, Yalçın Çakır mıyım ben amk niye boşandığını bana haber veriyorsun?
akşam görüşelim, özledim seni.

ayrılana kadar kafan neredeydi bir siktir git diye cevap verdim.
"...nişanlanıyorum ben haberin olsun."

ne yapayım canım nişanlanıyorsan, siktir git ne bok yersen ye. nikah salonunu mu basayım? şahidin mi olayım? ne yapayım yani onu söyle bana, nasıl bir beklenti içerisindesin orospunun kızı...
diyemediğimden mütevellit, kuru bir "sevindim adına, allah mesud etsin" mesajı ile cevap verdim.
-napıyosun lan totoş götemeş, hayat seni hala bilmediğin kıyılara sürüklüyor mu?

Lütfen terbiyenizi takınınız hanimefendi, dedim bende.
Bi siktir git diyemedim lan ayip falan olur.
benden sonra onu nasil seversin?? ha bu arada ayrilik sebebi de aldatmasi.
verilcek cevapta tam bu iste..
Madem rahatsızsin engelle.
en klasiği;
-seni rüyamda gördüm her şey yolunda mı?
boşluk hissi yaşıyordur, yoklama yapar aklı sıra.
sende beni özlemedin mi ?
hadi gel sevgilim ?
kokunu özledim ?
başkasıyla mı konuşuyorsun ?
görsel
yalnız kaldım, senin gibisini bulamadım. içten bir siktir ordan dedirtir.