entry'ler (232)

yüzde 41 oy alan akp ye bitti diyen zihniyet

hdp nin kucagına oturmak durumunda olan kisinin bardağı dolu tarafından görme cabasıdır .

ak parti nin yeni canım türkiyem reklamı

gerçekci değil diyenleri akp öncesi döneme davet ediyorum . durup dururken 2001 de çıkan ekonomik kriz ile yunanistan iskocyayı iflasa götüren ispanya italyayı batıran kriz sırasında türkiyenin ne kadar battığı ne kadar çıktığını karşılaştırmaları gerekiyor . yada sallayın ya üst komşuya pompişe hadi .

fuat avni

Atilla Taş ile beraber sosyal mecrayı domine eden kanaat önderi ( yersen ) .

namus

cehapelilerde olmayandır . üst komşu çocukları bilmez

yazarların seçim tahminleri

kafirler istemese de diyerek başlıyorum ve yazıyorum

akp %43-45
cehape %26-28
mehape %14-16
hdpkk %8-9

akp ye oy veren aileden utanmak

keşke biyolojik babam üst komşum rasim amca olsaydı annemle ne güzel pompiş takılsalardı diye hayal kuranların saçmaladıkları bir başka gerçek . bir insan keşke cehape li olsaydı ailem keşke üst komşu sütçü manav bakkal herkesle pompiş orgy takılsalardı der mi ? diyormuş .

abdullah öcalan

cehapeliler tarafından zorla heykeli diktirilmeye çalışılan onlar için lider bizim için terörist elebaşı . adamlar yatıp kalkıp heykelini dikeceğiz diyen seloyu meclise sokmaya çalışıyor . her atatürk heykelinin yanında olası seçim felaketi ile karşılaşırsak apo heykeli görmeye kendinizi alıştırın .

rte nin can dündar yargılanacak demesi

vatana ihanetten yargılanmalıdır . şunun gibi eski türkiye kafasındaki islam düşmanlarının tamamı yargılanmalı suçlu bulunmaları halinde cezalandırılmalıdır .

eski sevgiliden gelen son mesaj

ben attım la bu son mesajı o bana atmadı . baya hallendim buna durup dururken niyeyse . akşam alayım seni çay kahve takılalım dedim direk finallerim var yazdı başka da birşey yazmadı . ama dur bakalım 2.hamlemi yapmadım daha.

hadi lan yapın espri de görelim nasıl yapılıyomuş

cehape li bir adam namaz kılmış ve bu yetmezmiş gibi karısına bu kadar açık giyinme bakanlar olmasın hoşlanmıyorum seni kesmelerinden demiş .

akpli biriyle siyaset tartışmak

cehape li biriyle namus haysiyet tartışmaktan iyidir . adamlar üst komşu ile baba arasındaki ayrımı bilmiyor lan .

türkiyenin 7 kelimelik özeti

" önümüzdeki pazar akşamı şükür namazı kılabiliriz inşallah " budur efendim . namazı en cehapelinin bile bileceği gibi müslümanlar kılar. önümüzdeki pazar ise şükür namazı kılmak isteyecek olanları da malumunuz ak partililerdir . ben istisnalar hariç pek namaz kılan cehape li falan görmedim . Mevla muzaffer eyler inşallah .

30 mayıs 2015 galatasaray şampiyonluk töreni

hükümetin stadında fransız destekli yalakaların yapacağı gösteridir .

akp döneminde olmuştur

açık oy gizli tasnif ile demokrasiye darbe vurulması akp döneminde gerçekleşmiştir . Düşünebiliyor musunuz siz oy atıyorsunuz herkes sizin kime oy verdiğinizi biliyor fakat sayımda ise gizli sayım yapılıyor oylarınız olduğu gibi karşı parti hanesine yazılıyor . Akp döneminde gerçekleşmiştir . . .

19 yıldır bakir olmak

izmire gitmemiş yazar hezeyanı . karşim sen izmire gitmelisin ilk gece hadi toyluguna geldi ikinci gece milli formayı giyeceksin .

rte nin ayasofya da namaz kılmaya hazırlanması

kafirler istemese de inşallah olacak olan şeydir . bizim atamız olan fatih sultan mehmet hanın emanetine yeniden sahip çıkacağız inşallah . üst komşu çocukları istemese de ...

mega kent kemalingrad

arap komutan isimleri verilmiyor diyip kemalingrad ı türkce sanan yunan tohumlarının savunduğu hede . inansam yapabilceklerine adını varsınlar gavatingrad koysunlar dicem de bunlar banka hortumlayıp viski içmekten başka birşey beceremiyorlar güvenemiyorum .

cumhurbaşkanının miting ve açılış yapması

daha onceki hükümetler bir bok yapmayıp mecliste sabah akşam senin bakanlığın kotu benimki iyi diye kapıstıkları icin yapamıyorlardı ondan size garip geliyor .

chp ye fırsat verilmesi gerekliliği

neden ? açık oy gizli tasnif sistemini geri getirsinler diye mi ? bilen bilir severler bunu . müslümanlar okutulmasın çalıştırılmasın sadece çocuğunu ver bizim için ölsün ama sen yemin törenine gazi olursa gataya gelme demek için mi ? bankaları hortumlatıp dünyanın herhangi bir yerinde 2008 in aksine kriz yokken ülkeyi batırmak için mi ?

gezi parkı direnişinin şarkıları

63 style diss-bymardinli serseri . en iyisi budur .