bugün

kadro kalitesine bakıldığında hiçte uzak olmayan ihtimaldir. özellikle guti-quaresma-simao-ernst-fernandes gibi üst düzey bir orta sahayla kartalımızın gerçekleştireceğine inandığımız buna inandığımız ihtimal..
%50 gibi.
(bkz: hayallerde yaşıyor)
vardır. her şeyin bir ihtimali vardır.
ama ihtimal vardır kuvvetlidir, ihtimal vardır düşüktür.
bunun cevabı ise belli.

(bkz: hiç heveslenme)
17 de 17 çok zor bir ihtimaldir. aslında gerekte yoktur. derbileri kazansa rahatlıkla şampiyon olabilir. galatasaray'ı zaten geç. fenerbahçe trabzon birbirini yer. bursa'ya 1 yıl şampiyonluk yeter. kayseridir rakibi beşiktaşın. evet evet yeni çözümledim olayı. vay anasını. keşke fenerbahçe şampiyon olabilse ama çok düşük bir ihtimaldir. arada 12 puan fark olmasına karşın en büyük favori beşiktaştır.
(bkz: bir umuttur yaşamak)
Sayısal olarak 1 bölü 129140163'dür. Yani, yine sayısal olarak, sayısal lotoda 6 tutturma ihtimalinden daha yüksektir.
rüya takımın rüyasıdır.
(bkz: satrançta kasparova çoban matı yapmak)
http://uludagbesiktas.blo...da-ter-olmaya-geldik.html

guti önderliğinde 17 de en azından 13 yapılacaktır.
ney ney kalaba mı?*
trabzonspor'un ligin ikinci yarısında kalan 16 maçından 37 puan toplaması durumunda piç olacaktır.

maç başına 2,3125 puan ediyor. yani neredeyse 1 yengi 1 beraberlik ortalaması. olmadı 2 yengi 1 yenilgi...

konu beşiktaş değil de galatasaray, lider trabzonspor değil de fenerbahçe olsaydı "kolay" der geçerdik. ama değil işte.
galatasaray'ın 2011'de şampiyon olma ihtimali kadardır.
trabzonspor'un şampiyon olabilme ihtimalinden daha yüksektir.
(bkz: ben senin hayal kurma ihtimalini sevdim)
yüzde 50 den fazla ihtimalle gerçekleşecek olay.
en az 13 galibiyet alarak tamamlanacak seri.
(bkz: hayallerde yaşamak)
artık ihtimal kalmamıştır ve galatasaray da şampiyon olamamıştır.
(#10642591)
(bkz: beşiktaşın 17 de 17 yapması/#10659704)
artık 17 de 16 düşmütür. bir fire verdik.
o değil de artık şuna inanıyorum beşiktaş ımın dünya üzerinde yenemeyeceği tek takım ibb.
yok aga olmuyor yenemiyoruz.
fb, gs ve ts'nin de korkulu rüyası olan ibb tarafından ortadan kaldırılmıştır.
gerçekleşmesi muhtemel ihtimaldir. ibb'yle oynadıkları 17 maçta 17 mağlubiyet rekoruna doğru gitmektedir karakartalım.

edit: bazı zeka yoksunu mahlukatlar için "yazar bu entry'de ne demek istemiştir?" açıklaması yapmak zorundayım kusura bakmayın.

burada bjk'nin ibb ile oynadığı 17 maçı ele alıyorum ve bjk'nin bu 17 maçıda kaybedeceğini ve bir rekor kıracağına değiniyorum, ama beyinsiz o kadar çok insan var ki sözlükte bunu algılayamıyor hala diyor biz buca'yı yendik toplasan 16 mağlubiyet alırız.

sözlükle ilgili istek: yazar olmak için ilkokul diploması şartı getirilsin.
(bkz: o zaman hep beraber)
(bkz: götümüzle gülüyoruz zirvesi)
nedense bu ihtimalden herkes korkuyordu dünkü maçtan önce. herkesin içinde "ulan acaba" vardı. ama futbol bu. olmayınca olmuyor.
daha önce herkes bu takımı izledğinde zevk aldığını dile getirdi. ama bir hırs bir kinde bu işin içinde var.
yensek de yenilsek de en büyük beşiktaş mı? evet.
ama türkler farklı işte. sanki lig bitmiş gibi. ihtimaldi bu. hedefti. ama olmadı. şimdi 17'de 16 hiç değilse. hedef küçültmedik. yenilgi yıkadı bizi.
en zor olanı da yapmış değiliz.
bir de bunu deneyin.
(bkz: 3 kulvarda yola çıkıp 4 kulvarda başarısız olmak)
hele ki bu takımın taraftarı bize bok atacağına kendine baksın.
gücüne güçö katmaya geldik çalın.. ee esinlenmesine ise guti'miz ile gülüyoruz.
ha beşiktaş gibi kaliteli bir takımın yenilgisi küçümsenecek bir şey değildir. ama ibb nin başarısı da aynı şekilde kutlanmalıdır. helal olsun.