bugün

görsel

Trabzonsporlu. Şaşırdık mı, hayır.
görsel

Bu fotoğraftaki paylaşımları herşeyi özetliyor.
yalnız logo ve türk bayrağını sökmüş. sözde saygılı olup üstüne basmayacak ya...
Saygısızlık yapmıştır. Ne yani aq herkes böyle mi yapsın.
türk bayrağına falan basmamış ki, ortada türk bayrağı yok. olayı nerelere çekiyor millet arkadaş.
Eline ne geçti salak karı? Yarın bir gün, senin kadar salak bir beşiktaşlı da seni paspas etse ne olacak?

Bilmeyene not: galatasaray idman yurdu
iyide kardeşim kız türk bayrağı ve loguyu sökmüş..

bastığı forma siyah beyaz bez parçası
yani büyütecek bir şey yok amk...

ki bence siyah beyazın hiç bir anlami olmayan iki renk..
O....puluktur. ben bir gs'liyim fakat hic kimse ne fenerin ne gs'nin ne besiktasın formasıni yere atıp üstüne basamaz.

Derhal hukuki islem başlatilmalidir bence. 100 yili aşkın tarihleri olan Guzide kuluplerimizin formaları bir bakima kutsal sayılırlar.

Bir galatasarayli olarak babamin oglu rakiplerimizin formasina bu muameleyi yapacak olsa agzini burnunu dagitirim. Bu konularda saygi ve hassasiyet şarttır.
Ayrica turk bayragina basmamışlar armayi sokmüşler diyenlere bakıyorum da.

Ulan dingil herifler sokseler ne olur. O formaya basmak türk bayragina basmak demektir. Armayı soksen ne olur? Armayi sokünce beşiktaş kulubunun armasından türk bayragi silinmis mi oluyor.

O kutsal armanın anlamına binaen insan bunu yapmaktan geri alirdi kendini.

Kesinlikle cezai işlem uygulanmalıdır.

Formaya basmak armayı çiğnemek demektir.

Allah belalarını versin.
bazı dangalaklar türk bayrağını sökmüşler türk bayrağına basmadı demişler. iyi de din dersi öğretmeni olan biri güle oynaya bir formaya neden basar neden öğrencilerine bunu kaldırın demez? benim okulumda da fanatik olan öğretmenler vardı ama böyle bir şeye denk gelmedim. ayrıca sosyal medya paylaşımları da holiganlığını gösteriyor.

öğrencilere gelirsek, trabzonsporun holigan taraftarları nereden yetişiyor daha iyi belli oluyor. bugün bunu yapan yarın sahaya inip hakemi döver ki bunu yapan da oldu. tuttuğu takım için biribirini de öldürür.

tekrar öğretmen konusuna gelirsek, akp modeli bir giyim tarzına sahip keza düşünceleri de öyle. ve en önemlisi de bir öğretmenden çok holigan görüyorum kendisinde. nerden tutsan elinde kalan bir olay.
Açıklama yapmış.

görsel
işte paylaştığım fotoğrafta bundan bahsetmiştim. Burda olay trabzonspor taraftar zihniyeti.

Ordaki kadın her kimse; ırkı, mezkebi, işi vs bunların hepsi iş Trabzonspor olunca bir anda kaybolur, o an sadece trabzonspor vardır onlar için.

Komşuları giresun ve rize'ye bakın oralarda bu kadar fanatizm görmezsiniz.

O sebeple yargılanması gereken bu trabzonspor ırkçılığıdır.
Bakın burda trabzonspor'un gelecekteki holiganları beşiktaş formasını ayağının altına alıp çiğnemiş.

görsel

Bunu gören beşiktaş taraftarı da haklı olarak ebeni bellicez demiş.

görsel

Bakın burdaki tek mevzu işte bu holiganlık zihniyeti.
https://www.instagram.com/p/Brh29Q2B04Y/

özür dilemiş suçun asıl sahipleri.
Hesaplarını sırayla kapatmışlar. Döner bıçağıyla maça gelen taraftar topluluğu.
birde çoluk çocuğa özür diletmisler..
ulan hocan formaya basmış sen ne ya*ak yemeye özür diliyorsun..

valla benim çocuğum olsa bunlardan biri evlatliktan reddederim
hem beşiktaştan özür diliyor hem suçun yok..
besiktas armasında turk bayragı tasıma hakkına sahip ender takımlarımızdandır. hadi formaya acımadın da o bayragada mı acımadın hic?

not: bir galatasaray'lı.
Trabzon'da trabzonspor forması hariç hiçbir formaya saygı yokki.

Hadi farklı takımın formasıyla bi gezin trabzon çarşısında, bak neler geliyor başına.
Bu donda, lisanslı türk bayraklı beşiktaş armasının kullanılmasına normal diyorsanız, daha da bir şey demiyorum.
görsel