bugün

ama kadıköy'de de gezdik ve tuğba kuruyemişi de gösterdi. bizde eskiden o kuruyemişin poşeti vardı.
Araba falan çarpmadı mı.
sadece çetinkaya'ya değil, kadıköy'de de gezdik.
(#46431284) evet, çarpmadı.
(bkz: ilk entry si görünmeyen başlıklar)
hakkında fatih sultan mehmetten daha fazla entry girilmiş yazardır. biat edin.
donuz butonunu kullanmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu anlamış bir yazardır. hiç uğraşma, donuza ekle, geç.
her insanın renkler, zevkler, beğeniler, nefretler açısından farklı yaratılışa sahip olduğunu ve birinin beğenisini sorgulamanın yanlış olduğunu hala anlatamam dışında herhangi bir sorunumun olmadığı hatta sevdiğim yazar. o ayrımı yaptığı zaman daha da çok seveceğim.
bir sinirli kendini beğenmişin tekine * zamanında kadıköy'ü tapulu malı zannederek "kadıköy'e gidemezsin" diyerek özgür hakkına müdahale etmiş olduğu ve kibar kibar yazdığı mesajlara bile sinirli cevaplar verdiği için gıcık olan ve hala kızgın olan yazar. beni de delirttiler sonunda.
istediğini sevme, istediğini sevmeme hakkı olan yazar. saygı duyarım. ancak kendisi galatasaray' ı seviyor diye biliyorum. aksine galatasaray' ı sevmeyip galatasaray hakkında kırıcı çıkışlar yapan bay evet nickli yazarı sevmesine şaşkınlık ve hayret içinde baktığım yazar.
sen bay evet' i sevmeye devam et, istediğini de sev, sevme, kimse karışamaz ama bir galatasaray düşmanını sevmene anlam veremedim.
yoksa istediğini sev, karışmıyorum. herkes özgür neticede...
galatasaray'ı tutan, fakat farklı takım taraftarı olan kişilerle de kendisine zararı olmadığı sürece anlaşabilen, kişileri sırf tuttuğu takım yüzünden sevmeyen, hoşgörü ile yaklaşan yazar. bay evet'i cannes valerenga jardel'e sataşması haricinde seviyor.
bir galatasaray düşmanı ile iyi anlaşması kalbimi kırmış olsa da şimdilik sessiz kalmayı tercih edip yorum yapmayacağım yazar.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.
kafayı büşra kübra nazlı ile bozmuş yazar.
kendisini sözlükteki düzgün yazarlar arasında katmamamın sebebi ayrı bir sevgi kategorisinde değerlendirmem olan yazar. sevgiler...
"yok atomlarına ayrıldı". bırakın güzel güzel tanıtsın istanbul'u işte. ama kadıköy ve 007 hakkındaki entrylerinde haddi aşıyor, kabul ediyorum.
yazdıklarından çok üzgün olduğu anlaşılan yazar.
bunuda sevmem şüphesiz.. aşırı takıntılı ve kinci biri..
en önemli yazar unvanına sahiptir.
ben bir süredir konuşmuyorum kendisiyle. sanırım erkek olduğunu öğrenmek büyük hayal kırıklığı yarattı.
biteli çok olmuştur.
Sevgi ve saygı dolu yazardır. Selamlıyorum.
bana anlamadığım bir şekilde düşman oldu. oysaki bakırköy incirlide gezecektik onunla.
Onu sayıklarak uyandım.
(bkz: ilk entry si görünmeyen başlıklar)