bugün

sonbahar kış kreasyonu olduğu içindir. üstelik stoklarla sınırlı.
Bu beymenin sitesi bizler için ultra komikli amk.
Ben aldım arkadaşlar çok güzel zımbalıyor. Kağıtlar hiç ayrılmayacak gibiler. Tavsiye ederim bence siz de deneyin pişman olmayacaksınız.
ingiliz kraliyet başkomserinin Sınırötesi kara harekatı raporlarını birbirine iliştirip Sn. Kraliçe'ye takdim ettiği zımbanın replikasıdır. Beymen olm bu boru mu kalitesiz mal satmaz.
markası belasına kendini zımbalayıp instagramda paylaşacak tanıdığım var.
ben 5 lira'ya satılanını almıyorum be.
para mı basıyoruz biz?
Beymenden insan niye tel zımba alır asıl mesele bu.
%100 çelik diyor ama. yani piyasaya göre normal.
Beymen zaten hep piyasaya göre satıyor, sağ olsun. *
Kullanılan malZeme geri dönüşüme müsait.
Doğaya ve cebe dost marka.
Bu amk beymeni kazak gömlek kütük anahtarlık satıyordu kırtasiye işine de mi girmişler? Çok uygun fiyatla satarlar ürünlerini. Geçen sene kütük aldım 4 tane. Evde üzerine oturup maç seyrediyorum. Çok keyifli.
Götünüzü zımbalamanız içindir.
Altın kaplama zımbadır.
Makinesi 905 tl ise 100 tane teli 100 lira olmasi gerekendir. yani 100/100=1 lira. Gunde 20 kere zimbalasan 20 lira. Cok yakiyo abi. Lpgli olsa neyse.
Sadece zimba degil ki pahalı olan. Adamlar pazarda satılan bileklik koymuşlar fiyatı 500 lira ,ulan ben 500 lirayı yan yana görsem gerçek mi diye isirmaya kalkisirim.
sadece güldüm. (bkz: kapitalizm)
indirimde olduğunu hatırlatmak isterim (bkz: sale) Sonra kaçırdım diye üzülmeyesiniz.*
Patlak olan hanımlar kızlık zarı dikimi için para vermesin. Gayet iyi zımbalıyormuş.
silah zoru ile satilmayan zimbadir. vardir alacak zenginler. iste bunlar hep adaletini skiyim dunya olayidir.
Son iki tane kalmış ürün. Yetişen alıyor.
parayı tuvalet kağıdı niyetine kullananlar için çok ucuz olup hemen almaları gereken bir ürün stoğu!