bugün

öncelikle bir adet beyin bulunmalıdır. *
- sinema salonları.
- televizyon dizileri.
- gazete ve dergiler.
- cemaat ya da örgüt evleri.
- şarkılar ve müzik sözleri.
özellikle kişiyi hiç uyutmamak ve yüzüne ağır voltajlı ışık tutmak, hafif işkence etmek, sürekli aynı şeyleri tekrarlatmak veya tekrarlayan bir şeyleri dinletmek gibi yöntemlerdir.
kafatası kırılarak açılır. içeriye hortumla su tutulur.
1980 den bu yana çok güzel kullanılan yöntemlerdir. bunlardan bazılarını hemen sayalım.

- her hollywood filminde istisnasız gözümüze sokulan amerikan bayrağı ve amerikalıların dünyanın en demokrasi sever ülkesi olduğu düşüncesi.
- bazı tv dizileriyle aşina olmamız sağlana pkk bezleri.
- kurtlar vadisi dizisiyle 2003 senesinden başlayarak oluşturulan derin devlet olgusu ve tutuklanan onca insana karşı sessiz kalmamızın temini.
- futbol.
- dinlerarası diyalog söylemleri.
- sol frame den hiç eksik olmayan cinsel içerikli başlıklar.
- bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma kolaylığının topluma enjeksiyonu vs.vs.

bunlar uzadıkça uzar. aklıma ilk gelenleri yazdım sadece.
subliminal mesaj tekniklerini kullanmak.
en bilinen yöntem subliminal reklamlardır. örnek vermek gerekirse camel sigarasından bahsedebiliriz. camle ın logusundaki devenin ön ayaklarının oluşturduğu çıplak adam modeli erkeğin gücünü simgeleyerek, camel sigaralarının ''tam bir erkek sigarası'' olduğu mesajını vermektedir. şuradan bakınız; görsel

tabii ki iş camel la bitmiyor. bu reklam sektörü pazara hakim bir konumda ve günden güne büyüyerek insanların bilinç altını yıkayarak fark etmeden tüketime sürüklüyor.

şu videoda da cinselliği çağrıştıran bir reklam afişini ve fazlasını görebilirsiniz; http://www.youtube.com/watch?v=Ng6hQfGzQig
zihin kontrolü ile sağlanan durum.
kişisel temizliktir bu temizlik genellikle fetulah eğitim merkezleri ve abilerde yapılır ücretsiz bir uygulamadır.
elektriksiz köye beyaz eşya hediye etmektir.
Bir paket komur.
beyin tuzlandıkdan sonra bir gün dinlendirilir. daha sonra haşlanır. vede yıkanır.
başlık açmak.
ben sana şimdi 500 milyon beyin yıkama yöntemi gösteririrm de o kadar zamanımız yok maalesef. beyin yıkamanın kategorileri falan da var. tam tez konusu olm bu durum.
(bkz: makarna)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar