bugün

yaz geldiğinde güneşlenememek, seviştikten sonra boyundaki kırmızılıklardan, morluklardan uzun süre kurtulamamak, yüzde bir yerde sivilce çıktığında yaşlı cadılara dönmek, ağladığında kıpkırmızı bir surata sahip olmak gibi getirilere sahip olan şey.
o ten kız teniyse ve hele bir iki de afili dövmesi varsa yeme de yanında yat.
yazin bronzlasan kizlara bakip ozenmek demektir. siz yatarsiniz gunesin ortasina maymun poposu gibi olursunuz, o diger yellozlar yatar bir cagla sikel teniyle kalkarlar. adaletin bu mudur dunya?
Yazın güneşlenmekten keyif almayan insan grubudur zira kızarmış tavuğa döner o istediği bronz tene asla ulaşamaz.
en ufak bir çarpmada teninizin morarması, kaşıdığınız bir yerin anında kızarması, güneşlenince bronzlaşmak yerine kızarmanızdır. bütün bunlar beyaz tenden midir bilinmez ama öyle olduğuna dair ciddi şüphelerim vardır.
hastası olduğum hededir. bir kıza bu kadar yakışabilirmi birşey dedirtir. birde koçman güzel yemyeşil gözler ve upuzun dalgalı siyah saçlarla birleşince tadından yenmez.
yazları güneşten saklanmak demektir, hemencecik kızarmak, morarmak demektir. ama iyi yanı da vardır yanaklarınız kırmızı durur allıkla falan pek işiniz olmaz. en azından benim olmuyor.
saflık, temizlik timsali.
beyaz tenli olan insan dişi ise gözümdeki pozisyonuna +1 ile başlar.. tip ve karakter meme üçlemesi ile bu sayıyı arttırmak onun elinde..

asalettir..
Hayatin beyaz tenlilere attigi kaziktir. Hic hos degildir her iki cins icinde. Makyajsiz, sabah yataktan kalktigi halini gormeyin bunlarin. Yada gobekli bembeyaz bi erkek. Aman allahim at mangala acik yansin o ne oyle tavuk gibi.
yaz aylarının kabusa dönme sebebidir. eğlenceli bir piknik size güneş lekesi olarak geri dönebilir.
diğer hatunlara karşı 1-0 ön de başlamaktır ilişkiye.
hatunlara çok yakışan durum.

erkeklere pek gitmez ama.

edit: buğday tenliyim.
beni evliliğe itecek nedendir.

edit: tez vakitte beni bul evlenelim.
Babamım rus olmasından muzdarip olduğum olmak.
lan ben deniz kenarında yaşayan biri olarak yıllarca esmer sandım kendimi e bronz gezmekten asıl rengimizi bulamadık sonra denize girmeyi güneşlenmeyi bıraktım aa beyazmışım dedik burdan prim yaparız sevgilim gelip ya solaryuma falan girsene ben beyaz sevmiyorum dediğine şok oldum. lan it ben yıllarca denize girmemişim güneşe çıkmamışım en güzel bronzlukta kafayı yemişim gelmiş bana beyaz sevmiyorum de oldu canım.
bu arada siyah saçla emolara benziyor bu ten rengine sahip olanlar ya da ben. öyle oldum bilemiyorum.
ha ayrıca hiç de iyi bir şey değil çünkü denize gireyim diyosun gölgede bile olsan bi yerden güneş alıyorsun kıpkırmızısın.
sonra sivilceler berbat duruyor.
vücuttaki herhangi bi iz berbat duruyor yani ben elim çizilse tırsıyorum lan ya iz kalırsa diye. yara izlerimiz iğrenç duruyor çünkü. onun dışında güzel bi ten işte. ne yapsan gider denilenlerden.
ama bi esmer değil gene de. esmer güzeli diye bir şey var sonuçta.
memnun olduğum durumdur. kiz erkek fark etmez beyaz tenli insanlar bana hep daha temiz daha masum gelir nedense. beyaz lan cünkü.
Guzel birseydir. Ceset gibisin deseler bile yaz kis gunes kremi kullanirsin herkes esmerlesmeye calisir iken sahip cikarsin tenine. Evet yaz kis guneslenen bir psikopatim.
tam olarak böyle olmaktır ;

http://galeri.uludagsozluk.com/r/stoya-145194/
sıcağa, aşırı güneş ışığına maruz kaldığınız zaman kızarmış tavuktan farkınız olmaz. hatta bu örnekleri pancar, domates falan fıstık diye de artırabiliriz. bir bu kötülüğü var efenim.
ağladığımızda kırmızıya dönen yüzümüz,güneşlenmede esmerleşen yüzümüz, ufak darbelerde çok belli olması.. evet; pek hoş bir şey değil.
sanırım zordur. çocukluğunda süt beyazı, ergenliğinde buğday, şimdiyse esmer olan tanıdığım var.*. zor gerçekten ya.
budur;

(img:#413152)
güzel olmayı beraberinde getirendir. beyaz tenli olup güzel/yakışıklı olmayan insan sayısı oldukça azdır.
güzel bembeyaz ve pamuk gibi bir göte sahip olmaktır. yaşlandıktan sonra kıllar kadayıf olur ama değer.