bugün

apo abi şuan kasaptadır heralde.
sıvacı ertem, programa besiktaş ile ilgili şarkıyla giriş yaptı. bi de millete güler yüzlü görünmez mi? işine nasıl da geliyor bu sıvacının.
Ailecek akşam yemeğinden sonra eniştelerle beraber evde yapılan spor tartışmalarının bu programdan daha kaliteli olduğu bilinmektedir.
rasim'e göre fenerin yeni hocası badi ekrem riekerink*
3-4 tane muhabiri var sırf gündem yaratıp programda konuşulsun diye saçma sapan polemiklik soruları soruyor. maçla alakası olmayan sırf tahrik etmek için soru sorduruyorlar. evet.
Zamanlasi harika olan, günün stresini atmaya bire bir olan ve allahim sana şükürler olsun ki şu beş numuneden biri olarak yaratmadin demenize neden olabilecek program! Hakilaten izlerken desarj olurum!
3-4 hafta izlemedim stüdyo değiştirmişler. kötü olmuş yakında biterler. evet.
ülkenin özeti olan program.
akp tv yayınlanan spor programı. adamlara herşey serbest.
ülkenin durumunu, zeka seviyesini, psikolojik sorunlu halkımızı, yalakalık için başka ülkeleri tehtit edebilecek hale gelen spor yorumcularını göreceğiniz gerçekten yazık bu ülkeye dedirten programdır. gerçekten hak ediyor bu ülke bu baştakileri de bak bu beyinsizlikle her şeyi hak ediyor bu ülke insanı. şu beyinsizler, özellikle düşünemeyenler, yobazlar, yalakalık için göt verenler bir geberebilir mi yoksa ananızı silkelemeye başlayacağım sırayla.

aynen coni.
futbol-eğlence programı.

bu kadar basit!

hem biraz futbol dinlemek hem de gülmek istiyorsan seyredersin.

yok ciddi ciddi futbol dinlemek istiyorsan, rıdvan dilmeni mehmet demirkolu dinlersin.

adamlar yıllardır bağırıyor '' kardeşim, bizim tarzımız bu, işine gelen izler'' diye.

ayrıca, bu adamlar neden bu kadar çok tutuluyor seviliyor biliyor musunuz?

çünkü hiç kasıntı değiller, samimi bir şekilde sanki kamera yokmuş gibi

evde oturup muhabbet eidyormuş gibiler.

ve insanların da hoşuna gidiyor.

bu kadar üstlerine gitmeyin bence.

her yer ''bloklar arası mesafe, koşu mesafesi, topla oynama yüzdesi'' gibi ifadelerle

dolu olacak değil ya.

ayrıca sinan abiyle albülkerim abi de hiç te azımsanmayacak ölçüde futbol konuşuyorlar.
izlenmiyor artık. iyice siyaset programına döndü. Evet.
(bkz: uyuşturucu parası ile takım almak)
Kraldan çok kralcı olmanın vesikasıdır. Yeter lan göt yalayacam diye bu kepazelikleri nasıl sergilersiniz. Hayır amk 3 yıl sonra konjonktür değişecek bu sefer karşı tarafın götünü yalayacaksınız siz de biliyonuz.
Saçma programdır. Aynı programı Fox TV'de yapsınlar ertesi gün kanala ceza gelir. Ama kanal sahibine bakmak lazım önce.

Herkes kendi adamını kayırıyor. Yok mu lan namuslu siyasetçi?
tam bir akepe yalakalığı yapılan programımsı. zamanında fetönün elini öpenler kendilerini kurtarmak için şimdi allah belanı versin fetö diyorlar.

ha fetönun da anasını. bunlara destek verip kandırıldık diyebilmek çok acı geliyor bana. halkı bu kadar salak yerine koyuyorlar ya.

aynen coni.
cem küçük asıyor kesiyor tehdit ediyor yargılıyor. o yargılanacak bu soruşturmaya alındı, bunları hapse atın !

cem küçük denen karaktersiz az önce 'burçin çiçek in tipine bakınca fetöcü olduğu anlaşılıyor' dedi. yahu yeter amına koyayım yeter yeter yeter yeter lan yeter. adamın tipine bakıp fetöcü dedi.

bitirdiniz bizi lan bitirdiniz !

cadı avına başladılar. şuan yargılama yapıyorlar ve galatasaraya kayyum atıyorlar. fetö operasyonunu başlattılar herkesi töhmet altında bırakıp uykularını kaçırtıyorlar.

ben işte böyle bir ülkede yaşamak istemiyorum ! adamın tipine bakıp fetöcü dedi !

asıl ironi de ne biliyor musunuz ? bunları diyenler 1 yıl öncesine kadar ülkeyi fetö dedikleri örgüte satan herifler. allah size utanma vermemiş, ar vermemiş, namus vermemiş, şeref hiç vermemiş !
ismi cismi kim olursa olsun yayına bağlanabilir diyip hakan şükür ü yayına bağlamayan,
gs kongresindeki '' kameralar incelenecek '' diye tehtid eden ,
'' yetmez ama evet '' diye manşet atan bir spor programı..

boku çıktı artık hayatta izlemem. ! ha izliyor muydun dersen ertesi gün komik anları izliyordum artık o da yok !!
an itibariyle Rasim; Ahmet Goethe çakar diye tempo tutuyor. manyak bunlar.
Bu geceki yayında program goethe gelmişdir.
Beyaz futbol bu hafta da yepyeni skeçleriyle yine sizlerle buluşuyor, lütfen kaçırınız.
22 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç açıkta izlemedim. Zaten merakta etmiyorum, izleyen arkadaşlar bazen muhabbetini yapıyorlar. işte o zaman diyorum ki: iyi ki izlemiyorum.
Hayatimda izledigim en enteresan yapimlardan. Ahahah arkadaş neyin kafasini yaşıyor bu adamlar ya. Kac dakikadir baykus sesleri caliyorlar fonda. Tobeler olsun ya. Biri desen arkadan aaaaauuaaa diye bağırıyor. Rok galiba.
bu programı izlettiren yalan yok, ahmet çakar ve rok tur. abdülkerim durmaz da düzgün adam gerçekten..

yalnız bu iki sevimsiz adam ertem şener ve sinan engin gerçekten izlenirken kanal değiştirtmek isteniyor.

sinan engin futboldan anlamıyor. hep aynı şeyler.

-xxxx i çok seviyorum. ( sevmediği kimse yok.)

- gültepe çocuğu.

- milanodaki terzim dalyar ak a buradan selamlar.

-beşiktaş dünya kulübü bla bla.

erman toroğlu- sinan takası daha güzel olur.
izleyenlerin tamamının peygamber sabrına sahip olduğunu düşündüğüm program.
güncel Önemli Başlıklar