bugün

yıldırım demirören ve arkadaşları futbol takımının yeni sezon forma tanıtımını 08.08.2008 hem de saat 8'de düzenlenecek defileyle tanıtma kararı alınca, e doğal olarak akıllara gelen trajikomik hadise, şaka gibi di mi ?

(bkz: 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı)
şimdi yazarsam ya çaylak olacağım, ya silik olacağım üstelik hukuki yönden sözlüğü zor durumda bırakacağım kavramlar silsilesinin arkasından yazacağım -örneğin, x beşiktaş yönetim kurulu- beşiktaş yönetim kurulu adlı 3 perdelik trajedi ve komedi üstadlarının düşünmeden attıkları adımlarla çoluk çocuğa bizi maskara ettiklerinin resmidir.

her türlü sekizin altından bu grup mu çıkar yahu? ligden çekilecez deyip takımı boz 8 ye, sonra çık 08.08.08'de 8'de defile yap.

ulan bu kadar mı beyin kıvrımınız az?

(bkz: çok sinirlendim sözlük)
yine kombine satışları 08.08.2008'de başlayacakken günlerdir beşiktaş'ın gündemini meşgul eden seric takımın 8. yabancı kontenjanı yüzünden kadro dışı. ayrıca tıpkı yıldırım kelimesi gibi likidgaz ile milangaz kelimeleri de 8 harflidir.
beşiktaş yönetimi diye bir şeyin olmamasından kaynaklanır. aksi takdirde yapılacak türden hata değildir. ha güldük mü güldük, antu'ya koyduk mu koyduk ama,

(bkz: hakikaten oha be kardeşim)
(bkz: çarşı sekize razı dokuza karşı)

(bkz: no problem)
insanı buhranlara sürükleyen sevgidir. şimdi tüpçü başkanın binbir hatasından biri demek istiyorum ancak nafile zira adam makina gibi evet evet tıpkı hata makinası. o gereksiz şahıs başkan olmadan önce beşiktaş hakkında pek açık yokken şimdi 3 kuruşluk insanların ağzında sadece onun döneminin hatalarından oluşan alaycı tavırlar duyuyoruz. sayın tüpçü lütfen;

(bkz: istila etme istifa et)
hiçbir anlam veremedigim saçma sapan bir haber."haber mi bu şimdi? " dedirtecek cinsten.

(bkz: http://fanatik.ekolay.net...cleID=112672&CatId=33)
baki mercimek'in gidişiyle azalması muhtemel sevgi.

yeni 8 numara icin (bkz: ugur inceman)