bugün

Ekmek almaya giderken polis tarafından şehit edilen küçücük çocuğa yapılan saygısızlıktır.

şehit olmuş gitmiş, neden arkasından martı kaş, terörist vb. çirkin yakıştırmalar yapıyorsunuz? o ekmek almaya giderken vahşice katledildi anlıyor musunuz? O bir insandı.
martı kaşı hakaret zannedenleri göstermiştir. fiziksel özelliğiyle, hele ki bir çocuğun fiziksel özelliğiyle dalga geçenleri göstermiştir. çocuk olduğunu unutanları göstermiştir.
Geçen surda öldürülen 2 çocuğun fotografı vardı twitter'da. Açtım baktım, beyaz melek gibi çocuklar. Niye ölmüşler, öldürülmüşler diye düşünürken, başka bir fotolarına denk geldim. O beyaz ten photoshop, o renkli göz photoshop,çocuğun elinde molotoflu resmi. Bildiğin şehir kırığı.Sonra içimden dedim, dezenformasyon böyle birşey. En tiksindiğim şeydir kürtçü dezenformasyonu. Berkin Elvan'da bunlardan biridir bana göre.

Allah rahmet eylesin.
uludağ da değil sözlük yazarlarında büyük sıkıntı var. sanki gezi olaylarında polis sadece berkin'i öldürmüş gibi konuşuyorlar. ama ben bunları biliyorum, bunlar alkollü araba kullanırken ceza yiyince söverler polise, yasak yere park edip ceza yiyince söverler polise. bunlar bu düşünce nedir biliyor musun?

biliyorsan söyle.
Anası babası 14 yaşında çocuğa sahip çıkmamış ve küçücük yaşta terörist olarak yetiştirmiş, sonradan da ölümünden direk tayyibi sorumlu tutacak kadar rahat davranmıştır.
Bu çocuk muhtemelen 10 sene sonra elinde roketatarla resim çekecekti.
Nasıl ki şimdi ekmek almaya gidiyordu teranesi okunuyorsa o zamanda bir yalan bulunurdu.
insanı ekmekten soğutan solcu terörist zırvası.
Siz allaha beyin iadesi yapsanıza şayet defolu beyinleriniz bir şey üretmekten bayagi bir yoksun görünüyor. Bir çocuğun ölümüne böyle tepkiler vererek vicdanlı olduğunuzu düşünüyorsanız yaniliyorsunuz. Ne o askerlere üzülmenize inanırım ne de başka bir şeye. Çünkü siz bir çocuğun ölümüne oh olsun diyorsunuz bundan daha vicdan yoksunu bir tepki verilemez. Aman milletimiz varolsun vatanımız sağolsun hiçbiri ama hiçbiri bir candan değerli değil sizi haysiyetsizler. Bu suni şeylere vereceğiniz değeri insana verseydiniz şu an dünya daha yaşanabilir bir yerdi.
(img:#935098)

Ne ekmekmiş be birader.
ekmek almaya giderken polis tarafından şehit edilen küçücük çocuğa yapılan saygısızlıktır.

şehit olmuş gitmiş, neden arkasından martı kaş, terörist vb. çirkin yakıştırmalar yapıyorsunuz? o ekmek almaya giderken vahşice katledildi anlıyor musunuz? o bir insandı.
vatana ihanet edenin anısı da olmaz saygısı da.
bende hergün ekmek alıyorum beni neden vurmuyor polisler.
olur mu hiç? biz teröristimizin heykelini dikeriz.