bugün

görsel
Ekmek sol elde evet.
tek kaşlı bir fidan.
http://www.youtube.com/watch?v=bjB4qn0tQQE
Teroriste fidan diyen bir toplum.

Komik.
Yine mi berving?
Tek kaşlı demeyi unuttun.
Çomarlar toplanmış yine . Öldürülen bir çocuğa laf etmekten çekinmezler tabi.
(bkz: yaran başlıklar)
Şehit savcı Mehmet selim kirazın ölüm sebebidir .
Ne fidanı?
Gunun birinde besleyip buyutup, caninizdan sakindiginiz yavrunuz bir serefsizin keyfi hareketine kurban giderse, layigini buldu terorist, gebersin, nidalarinizi akliniza getirin. alayinizdan buyuk Allah var. sizinkiyle ayni Allahtan bahsetmiyorum, dotunun gili oldugunuzun vasiflarini ustunde tasidigi hani.

degirmeni yavas calisan, ama ince oguten Allah'im, adaleti illaki tecelli edecek olan Allah'im.

gunu gelecek destekcileri de dahil kenan evren gibi sictiginiz yeri bilemeyeceksiniz.
Karl Marx yolunda giden materyalizmi benimseyen "Din halkın afyonudur." gibi bir görüş yolunda genç yaşta ölen bir genç ile islami bir kavram olan şehitlik kelimesi nasıl bağdaştırıliyor merak ediyorum?
Çok komik gerçekten.
terörist sizsiniz siz gibi kokuşmuşlardır ki yazık.
siz kendi ogün samastlarınıza bakın terörist yetiştiren siz gibi kokuşmuş milliyetçilerdir evet. 17 yaşındakilerin eline siah verip millliyetçi gazlamalarla adam öldürtmeyi çok iyi bilirsiniz siz. şerefsizler.
Yahu yeter amk hortlatmayın şu çapulcuyu yeter yav yeter.
çapulçu olmak onurdur. ülkede her şeyi betona gömmeyin demek onurdur üretim ekonomisinre geçelim demek ağaçlar için uğraşmak onurdur.
ve berkinden sene ölmüş sera eser berkin ölünce akıllarına gelmiş sene boyunca göbeğini kaşımış şerefsizler illa berkinle karşılaştırma yapmak yer arıyorlar yazık berkin deyince akıllarına searp eser geliyor...
o zaman bizde siz ceylan önkolları bilmiyorsunuz uğur kaymazlardan haberiniz bile yok deriz...
ekmeğe giderken headshot yemiştir. halbuki long dan dolaşsa bir şey olmazdı.
ne kadar da salaklar varya yazık serp eser 2009da ölmüş berkin ise 2015te veyahut 2014te serap ser başlığına baktım da 2009dan beridir yazı yazaN BiLE OLMAMIŞ YAZIK. BERKiN ÖLÜNCEYE KADAR DA AKILLARINDA YOKMUŞ SAMiMiYETSiZ YAARATIKLARSIIZ SiZ. HER ŞEYiNiZ YALAN.
KiMiLERiNDEN BU KAFASIZLIĞIYLA MOBiLYA BiLE OLMAZ MOBiLYA BARi iŞiE YARIYOR KiMiLERi Ki iŞE BiLE YARAMAZ EVET.
niyazi niyazide niyazi bok yoluna gitti niyazi.

edit: berkin gibi teröristler eksilemiş miss kudurun

(bkz: ruskekosu) gerçi bu keko her entryime iki hesapdan eksiliyor galiba.
fazla serserilik edip o sokak senin bu meydan benim gezdiğinden bir dikenli tele takılarak patlamış bir balon olması muhtemeldir.