bugün

kurtlar vadisi ırak filminde leyla karakterini canlandıran 1982 doğumlu oyuncu.
rahmetli tanju korel ve hülya darcan'ın kızıdır.
kanal d de yayına başlayan binbir gece adlı dizide başrollerde oynayan, arap kadınlarına benzeyen, çok güzel gözlere sahip başarılı oyuncudur.
duruşundaki asaleti başka hiçbir oyuncuda görmediğim hem masum hem de çok asil bir duruşa sahip oyuncu.
beni benden alan dilber...
tanımlanamayan yer yüzü güzelliği
halit ergenç ve tardu flordun'un kendisiyle aynı dizide oynadığı hatta aynı ortamda aynı havayı teneffüs ettiği için kendilerini şanslı hissetmeleri gereken asalet abidesi. üzerinden asalet akıyor resmen...
ulan bu da insan ben de insanım ya ona canım sıkılıyor.

melek gibi bişey, gibisi fazla melek melek. yüce rabbim vermiş bu kıza kardeşim. kraliçe gibi yürüyo bi tacı eksik.

bak yine efkarlandım, kardeşim bi sigara versene.
ismi güzel,kendi güzel..benim olsun ömrümden 5 yıl gitsin diyebileceğiniz kadar hem de..
Çınarcık ta sıkça görülen esmer şahsiyet.
tartışmasız şu an türkiye nin en güzel kadını.
kendisinden 10 kat güzel kadınlar olmasına rağmen her nedense insanların hakkında "türkiye'nin en güzel kadınlarından biri" dediği oyuncu bayan.
ismi işgüzarı çağrıştıran, hanım hanımcık insan.
1982 doğumlu olan, fakat daha olgun gösteren bayaan.
siyah iri gözleri ve kendine has masum, zarif tavırlarıyla dikkat çeken ve hoş kategorisine giren, dizideki oyunculuğunu başarılı bulduğum bayan. mimar imajını çok iyi yansıtıyor* da merak ediyorum, ödül aldığı o projeyi hasta çocuğuna bakarak, her daim bakımlı ve güzel kalarak nasıl aldı. hayır, bize okulda böyle anlatmadılar, biz daha öğrenciyken öyle olamadık da ondan sordum.
kendisi bir zamanlar voleybol oynamistir.

(bkz: hastasiyim)
gözleri, ses tonu, tarzı, tavrıyla maşallah dedirten hanımkızımız..pek bir yaşından büyük duruyor yalnız onu belirtmeden geçemiicimm.
başarılı bir iş kadını, fadakar bir anne, sade ama şık giyim tarzı olan, herkes tarafından beğenilen bir kadın rolünü çok güzel olmayan bir kadında oynasa sanırım aynı etkiyi yapardı. filmde çok beğenilen bir kadın olması belki bir ön yargı nedeniyle zaten o kişiyi çok güzel olduğuna inanarak izlememize neden oluyor. zevkler ve renkler tartışılmaz ama bencede güzel bir kadın.
1982 doğumlu olmasına rağmen en az bir ''30'' gösteren, buna rağmen oyunculuğunu babası rahmetli tanju korel'den, güzelliğini de eski güzellerden birisi olan hülya darcan'dan aldığı belli olan, kurtlar vadisi ırak filmiyle, gözler önüne serilmiş olsa da, daha önceden trt'de babasıyla beraber bir dizi de çekmiş olan, ''yolu açık, gönlü şen olsun'' dediğimiz, güzel kişi..
dizideki 'erişilmez' kadın rolu sayesinde,herkesi kendisine hayran bıraktıran hatun kişi..
özellikle gözleri çok güzel yeni nesil bir oyuncu. 1.82 boyundaymış kendileri . Güzelliği anneden * , boyu babadan * almıştır bu bağlamda. *
tartışmasız türkiye'nin en güzel kadını sıfatı biraz fazladır kanımca. tamam kardeşim hoş falanda abartının bir sınırı vardır.
güzel olduğu kadar sergenvari kulakları ile çeken hatun *.
utanır insan böyle güzel olunurmu dedirten zerafet abidesi kadın.ifadesine hayran oldum.gelde kıskanma....
hemcinslerini bile kendine hayran bırakan mesafeli bir güzelliğe sahip hatun kişi.
güzel mi çirkin mi onu bilmem ama hayatım boyunca gördüğüm en büyük gözlere sahip insanevladı...